Враждебно поглъщане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.3.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    БЛАГОДАРЯ!
    Пак съм чела между редоветеxD.
     
    aylakz и mushnuk харесват това.
  2. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Всичко което ускорява и успееш да хванеш - съкращаване развитието с 12%, повишаване ефективноста на тора и водата и тази за суперторта, ако имаш секвоики повечко. Само с вода и ускорение на растежа, на малки поленца зрее за 13 часа. На плодородни с развитие, тор, вода и супертор, дори да нямаш ред, ако си хапнеш каквото трябва е около 4 часа, ли та нещо такова.
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Хора, някой нещичко да каже за тоя минусов дълг, старая се да не го увеличавам и въпреки това съм -1600.
    Но друго ми е притеснението, ако се обменят за нещо, както "СЛИВИ ЗА СМЕТ", ако решат да дават ЛГ или ЗВЕЗДИ, ще изостана много от другитеxDxDxD
    Крайно време е да разберем какво ще се случи, ще даваме ли нещо, ще получаваме ли нещо?
     
    -georgi88- харесва това.
  4. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Да ти имам проблема! Аз съм с - 22600!xD
     
    Valkaaa76 харесва това.
  5. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Никой не е казал трицифрен дълг. Аз съм с - 500, поне за сега ;)8)
     
    qnkanikolova69 харесва това.
  6. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    При всички положения ще ти вземат минусаxDОстаналото или ще бъди сливи за смет или някоя звезда за късмет.....;)
     
    лудакрава1 харесва това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    според немския мод нищо и според надписа при приключване на евента плъха е зад решетките фермата е твоя значи пак нищо, безвкусна шега, простотия8)що са отнася до обмен със звезди са на кобрелия простотиите 8)звезди мож свободно да пъхаш на дървото
     
    Последна редакция: 4.4.17
    Mojito, Луд_Фен, .water. и още 1 човек харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Добро утро , труженици;) Приключих задачките на -8000( не знам кой е за затвор, аз или дребният)xD xDxDxD
     
    joujoujouj, Мариана07, bilq76 и 3 други харесват това.
  9. rudo_bobi

    rudo_bobi Подрастващ автор

    здравейте група! останаха 2 торби липсващи.този път имам реален шанс за успех.:) утре като обера дърветата - току виж изскочили достатъчно. какво ще селектираме в края на месеца? откъде да се сдобия със с храна?
    поздрави!
     
    Последна редакция: 4.4.17
    AIDA_78 харесва това.
  10. p4eli4ka2

    p4eli4ka2 Активен автор

    От години играя играта и много я харесвам, но ако в момента, както съм на -10 300, а имах над 500 звездички и не ми бъдат възстановени, моментално и категорично спирам да играя!!!!!!!!!!! p4eli4ka2, ID 37605996. Бясна съм, защото това ще е най-голямото ограбване на труда ми!!!!!!!!!!!!!! От 19 торби, само подигравка и нищо друго, и ако не ми бъдат върнати и звездичките, окончателно спирам да играя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    kristi_ok харесва това.
  11. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Няма да ни вземат звездите, спокойно. Да не са луди заради някакво събитие да ни оберат събираното с месеци. Ще ги оправят нещата с края на събитието.
     
  12. niki140302

    niki140302 Стажант

    От къде да си купя Хари Кравайчето?
     
  13. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    От ПиТ,ако имаш късмет.
     
  14. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    Моля, който има възможност да помогнете с малко изкачащи скъпоценни камъни - все още има надежда с малко помощ да приключа куеста утреo_O
    предварително благодаря!:)
     
  15. olyadd

    olyadd Прохождащ

    Е и аз ще се включа към трицифрените с -400
     
    malkata_ice харесва това.
  16. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Мисля че си в грешка, p4eli4ka2! :)
    Звездите никой не ти ги взема в този евент. Можеш да ги видиш като кликнеш на Дървото на мъдростта. Даже при изпълнение на куестовете в Читалището те си се начисляват нормално. Давам пример:

    Преди: .............................................и...................След:
    [​IMG]....................[​IMG]
     
    FrozenKiss и .water. харесват това.
  17. p4eli4ka2

    p4eli4ka2 Активен автор

    Много благодаря за успокоението! Погледнах, активирах и разбрах, че са там! Сега остава, ако имам късмет, защото много малко камъни изкачат да завърша и играта! Много, много благодаря! Бях се ядосала ужасно! Приятен ден!
     
    Мариана07 харесва това.
  18. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Не остана! Още стотина камъка и съм готова :) Мислих, че няма да успея, но бавно и славно ще го приключа ( да се надяваме, все пак всичко е възможно) :p
     
    qnkanikolova69 харесва това.
  19. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Трябва да предам още 7 торби със скъпоценности, а имам налични само 7 скъпоценни камъка. Дали за 25 часа и 30 минути ще успея да събера още 273 камъка. :):):):):)
     
  20. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Засей най-дългорастящите и когато ги обереш ще видиш колко ще получиш.