Враждебно поглъщане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.3.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Начи.... от оборите- две оранДжеви патки, едни илени, жЕлта сова и орел(да са ни минат)xDxDxDxDxD Е как да не съм доволна , просто си цъфтя8)
     
    eva-mina и [[Fermerkaa]] харесват това.
  2. niki140302

    niki140302 Стажант

    Какво ппредставляват харитата?
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  4. atila_80

    atila_80 Прохождащ

    Здравейте, може ли и аз да помоля за камъни.
     
  5. tan65

    tan65 Стажант

    Кой ще каже как да меля без да трупам дългове след като имам от всички храни?Имам мелница с намаление и времето тече.
     
  6. dorka.68

    dorka.68 Стажант

    Влизай в мелницата през полицейската будка,отварят се и двете мелници от зеленото плюсче .
     
  7. tan65

    tan65 Стажант

    Завършила съм евента,а тогава будката само скача -НЕ РАБОТИ.
     
  8. sahara83

    sahara83 Познавач

    Извади някой обор за който нямаш храна и като натиснеш на него излиза мелницата.Някой по-горе беше дал пример с обор за паяци който и при мен е винаги с нула храна, т.като ми се свидят светулките.
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    tan65, няма начин да влезеш в мелницата, след като си завършила задачките и нямаш нулево количество храна. (Поне аз не зная за такъв.)
    А дали да игнорираш трупащия се дълг или не - ти решаваш.
     
    tan65 харесва това.
  10. tan65

    tan65 Стажант

    Благодаря ти съседке!
     
    mushnuk харесва това.
  11. ТИН

    ТИН Обитател

    ..."и каква е цаката да мелиш храна без да трупаш дългове?"...
     
  12. ТИН

    ТИН Обитател

    И като не спечелим нито една игра-какво ще правим с "дълга"? Поне досега не съм срещнала никакво обяснение?!Дайте някаква яснота по въпроса.
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    през обор без смляна за него храна
     
    Последна редакция: 3.4.17
    Mojito и Луд_Фен харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Знам, че не му е тук мястото, но забелязах разминаване във времето на карфиола: в таблицата пише 10 часа, а като го засея става 11,30 ч.
    Така ли е при всички?
     
  15. ТИН

    ТИН Обитател

    А като няма такъв?Какво правим?
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Нееее, 10 часа си е.
    (С положителния бонус за +1000% дървени чукове върви и отрицателен бонус за удължаване на времето на растеж с 15% и т.н.)
    :p
     
  17. bim177

    bim177 Редовен

    продава всичката храна и няма да има
     
    mushnuk харесва това.
  18. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз доста дълг понатрупах (- 2200), но отдавна съм го игнорирала - даже съм на печалба с тези скъпоценни камъни! Разбрала съм се с невестулката - фермата за нея - тя да копа и да сей, а на мен диаманти и рубини да ми подарява!
    Ей, с какво се барнах :inlove: този уикенд от толкова скъпоценни камъни! :D Сега събирам за обички. ;)

    ПП Ако имате проблем с невестулката - знайте, че напоследък палтата от невестулки са отново на мода. :p
     
    eva-mina, pepa551, lyd_s_motika и 3 други харесват това.
  19. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Да ти е честито колието явно си от късметлиите, които са прецакали невестулката. След края на събитието ще я метнем за по едно кожухче :) а относно дълга аз съм с повече -3300 :p
     
    Мариана07 харесва това.
  20. aylakz

    aylakz Редовен

    Заради облагородяването е.