Враждебно поглъщане

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.3.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тъз простотия ми дойде в повече:mad:уж пратих плъха в затвора и си върнах имота поне според писанката при приключване на евента, а продължава да трупа дълг, към кого заборчлявам сегаo_Oтъз шега хич не ми е смешна нещо, по скоро е дразнеща8)
     
    Последна редакция: 3.4.17
    Mojito, Луд_Фен, .water. и 6 други харесват това.
  2. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Опитах по твоя начин както ме посъветва,след това приложих моя.Резултатът беше почти еднакъв.От малки поленца със шипка и чиста водица изскочиха почти толкова,колкото от плодородни с вода тор и супер тор.На този етап ми трябват още петдесетина камъка и куестът е готов.
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Абе мислено - недомислено!
    Сега като изчетат от всички форуми "рева" на играчите (ако изобщо ги четат) ще кажат: "Ама това беше само първоаприлска шега, не разбрахте ли?"
    А че 1 април мина - друг въпрос!
    Шегите на БП са целогодишни! :mad:
     
    eva-mina, -dd76-, .water. и 3 други харесват това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    направо простотия8)верно е гърмят форумите на ред-.-
     
    Mojito, Луд_Фен, .water. и 2 други харесват това.
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Смятам да си "почина" от копане по тоя повод. След като махнаха буренясването.
    Само още малко камънак да събера и се отдавам на заслужена почивка. ;)
     
  6. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Не, не ми беше той ментор. :)
     
    Mermaid харесва това.
  7. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Моля за помощ. Много зле съм с изскачащите.....:(
     
    bubolina8 и Пума~` харесват това.
  8. pepa551

    pepa551 Анализатор

    И аз съм зле,но този път няма да стигна до прединфарктно състояние.xDИграя отдавна и горе-долу мога да си преценя
    възможностите с две влизания докъде мога да стигна...еее не винаги;):)
     
    mushnuk харесва това.
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    И на мен взе да ми идва в повече... Значи след приключването, вече не мога да влизам в мелницата през подскачащата кутия, ама измислих цаката как да меля храна без да трупам дългове, но ако ми каже някой как да влизам в килера за активиране на пинки пая ...., през слотовете си активирам другите продукти, ама за пинкито не се сещам как може...
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Меню с вазичка, раздел Консумативи.

    П.П. Трупам на поразия тъпи дългове, хич и не се и опитвам да заобикалям, писна ми :D.
     
    -dd76-, .water., staneli и още 1 човек харесват това.
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хахаха, сиромах човек - жив дявол :p И аз тъкмо открих "топлата вода" относно мелницата и дълга (опитваш да храниш животинки с 0 храна и...воаля ;))
    А иначе пинки пая може да "изядеш" и в занаятчийския квартал, но трябва да имаш кетап за пекар :)
     
    staneli, лудакрава1 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А като си нямаме такива?
    ;)
     
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Явно, че не си от тия и за тебе няма немотия :p
     
    mushnuk харесва това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Уф, хич не се сетих, че може през "консумативите", мерси Муши, пък и не съм пекарче.
    Ама почвам и аз през просото, че ми дотегна вече:mad:.
    За храната 0 - паяка винаги ми е с такава, аз светулките ги не прежалвам. :p
     
    mushnuk харесва това.
  15. milena7004

    milena7004 Експерт

    Приключих снощи с куеста.Сложих да си люпя спечеленото от него,и о............ никаква изненада .Отново оранжеви пчели,конюшна, червени кокошки ,язовец ,и от вълнение забравих последния " ценен" обор.На острова бозата беше същата. Оранжеви маймуни два пъти,папагали++ , и един мравояд.И с дърветата изядох едно дърво.Пожелавам на всички да имат повече късмет от моя.

    П.П Дано скоро пуснат ПиТ,че липсите са ми големи
     
    -dd76- и mushnuk харесват това.
  16. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    ----------------------------------------------------------------------------------------

    lyd_s_motika
    Като си качиш купите на Мъдрото дърво - 300 звезди плюс около 7 000 000 точки за самите купи, облагородиш карамфила - 18 000 карамфип и два месеца чакане и още две три дребни неща или да се бръкнеш по-дълбочко... И тогава ще те одъждят изскачащите.
    Това е дългосрочна стратегия, братко наш..


    -----------------------------------------------------------------------------------------
    terminatora78
    имам купите в разсадника на карамфила коѝ точно бонус използваш за падащите предмети
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мда, няма немотия, просто въпрос на навик - сутрин след голямото бране винаги пускам в мелницата 4 бр. СХ, после някакво количесто храна (която е най-малко или която е най-актуална, като напр. за пауни в момента) за около 2,5 часа и накрая още
    1 бр. СХ = 24 часа.
    (Ползвам турбомелница.)
     
  18. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ето, казах ти, нали?! Знаех си, че "ходиш по пари" ;):)
     
    Gold_teror и mushnuk харесват това.
  19. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Няма да го бъде този евент, много малко камъни ми изскачат а и време вече почти няма, замислям да се откажа.
     
    malkata_ice харесва това.
  20. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    и при мен е така - изкачащите камъни хич ги няма - явно няма да мога да го завърша този евент:oops:
     
    malkata_ice харесва това.