Вива ла Доматко!

Дискусията в/ъв "Архив отминали събития" е започната от –divane- на 16.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен няма, затова предпочитам 1 дърво пред 10 стръкчета.
     
    dedoto и -niksan- харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ура, ура, ура, накичих си реда на "Вива ла Доматко" и съм доволна. Хубав ден - днес са матурите по БЕЛ на зрелостниците, също така и Константин и Елена - да е честито на именниците - живи и здрави!
     
    milena7004, pepa551 и kakata13 харесват това.
  3. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    Моля който може да праща гъсенички днес и утре, че положението е отчайващо... аз реда ще взема, но не знам как за по малко от 24 часа ще взема двете цъкалки, които ми трябват за реда, като освен за тях ще ми трябват гъсенички и за още 1 ключ... сея денонощно и пак не се събират... същото е и със сухите листчета.. там поне ще взема обора, но няма да мога ъпгрейта :oops:
     
    dedoto1 и mimi123123456 харесват това.
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И при мен положението е подобно, аз правя само 2,5 и 6 задача докрая, другите само до сребро и няма да ми трябват допълнително ключове
     
  5. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    толкова много са падащите че даже и реда няма да мога да взема>:(дотук ми стигат само за първите усилия и доматко ще стане на мармаладкоo_O
     
    kakata13 и mimi123123456 харесват това.
  6. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    ох, заради тези увехнали листенца, няма да мога да взема обора, трябват ми още 44 бройки и не виждам откъде да ги взема, ако някой може да помогне, предварително благодаря...
     
  7. .water.

    .water. Адмирал

    От 22 стръка събрани от евенти за ъповете на къщурката 2 броя Сигилария ми се пръкна .
     
    bubolina8 и kakata13 харесват това.
  8. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    И аз да се похваля, роди ми се една сигилария и един махагон, много съм доволна поне от това.
    Трябваше да може да се разменят падащите, така и така събитията са омешени
     
    [[Fermerkaa]], .water. и kakata13 харесват това.
  9. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Метни една през оградата:wuerg:
     
    Последна редакция: 22.5.19