Весела пиратска разходка

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 2.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Взех реда, успях, сега ще играя по-спокойно, без часовникxDxDxD.
     
    eva-mina, .water., [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    едната е до край , на другата ми остават 2 нива
     
    eva-mina харесва това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Взех 10 лг ,110 задачи:)
    Богат съм вече :)xD
     
    eva-mina, kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Важното е да са на дървото, дори и да имаш още да пълниш. И да вдигаш нива, колкото можеш. Дерзай и успех!
    :):):)

    П.П. Да, преходът от 99 до 100 не е лесен, но сега се минава по-лесно и значително по-бързо, някои помним какви цъкалки сме имали в градините си в тоя момент (6,5 ТО по нивото, размер 1х2) и те тогава бяха прекрасни xD.
     
    eva-mina, -dd76- и mimi123123456 харесват това.
  5. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    75/24 още една стъпка в дясно и ще взема редчето:D по нататък ще му мисля в движение и ако БП се смилят да отпуснат повече дъски може да взема и гулденчетата:oops:на помощния ми остана само последното ниво но до довечера ще е готов:p
    вероятно щях да съм по напред ама нали съм прахосник харизал съм някъде харито вместо да го кача на дървото:cry:
     
    eva-mina, pepa551, -niksan- и 3 други харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А, не така капка по капка имане става, ти само ги стискай здраво! Много те моля, сподели ти на какви полета го изигра този евент, че да си знам за следващия път. Мисля че и аз ще го завърша, но твоят опит да приключиш два дни по-рано, при така поставените условия е важен.
     
    Последна редакция: 8.4.19
    eva-mina харесва това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз не мога да държа пари,сеех на големи големи ,допълних със средни и каквото остана с малки полета:)
    Вече съм на 129 задачи,куеста и той завършен.Довечера към 18 часа приключвам нацяло по мой изчисления:)
     
    eva-mina, dedoto1, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ред - взет, десен ръкав - пълен!
    Продължавам да пълня левия ръкав пък докъдето стигна.
    Продължавам да се цупя на помощния куест - за мен е загуба на време и ресурс.
     
    eva-mina, pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А дали има яснота какво ще дава след евента сандъка"Изобилие от весели пирати"? И също така ще може ли декорацията да се поставя на полето за домашни любимци или пълнолунното?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ако става въпрос за декорациите Плажен бар, Плажен бар с N звезди - нито на игрището за любимци, нито на пълнолунното ще могат да се поставят. Само във фермата, бахамарама, облаците.
    А артисалото Изобилие от весели пирати ще бъде обменено за 50 то + 50 мп. (Плажният бар няма да го дава след края на събитието.)
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Пиратска-ваканция.18015/
     
    eva-mina и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ясно, благодаря, значи след събитието няма да има такъв сандък.
     
    mushnu4ka харесва това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз се наредих към богатитеxD
     
    pepa551, dedoto, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  13. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Какъв е този бар с три звездички,плажният бар ми е ясен но ...нататък
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз забогатях! xD
    Още 8 до края! :p
     
    pepa551, .water., arseniq1 и още 1 човек харесват това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ех вижда му се края в ляво - последно садене на призмоплодче, после почвам с грозното растение.
     
  17. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Аз пък трябваше да бера сутринта в 7, пък обрах преди около два часа. xD
    30/38 засега. Я видя ред, я не, обаче поне добре си поспивам, не може да ми се отрече. :p
     
    dedoto, kakata13 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  18. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Оле ле аз мн съм заспала вярно е сега си го признах ахахаха садя си аз бера си и не много точно защото съм на работа единственото ми е че обирам сутрин рано.......:D:D:DОбаче днес се сещам че имаше някакви подобрения за какво защо не знам и викам бе я да ги взема гледам че взимат растение и връщат и викам добре но изведнъж се сещам че за ред тр 70 ами цъкалки,защото признавам си че нямам време мн да чета ахахаха и ме попари вряла вода добре че видях че са с натрупване а имам още 25задачи до края ахахаха мисля че ще се справя но няма да си го причиня да ставам посред нощ:D:D:DКаквото дойде ако и другата задача от други ден е на подобен принцип няма въобще да си го причиня :D:D:pСпоред мен това беше лесна задача дори и няма нужда да се става ако събота и неделя си свободен да обираш при мен се получи,че нямах този късмет :wuerg::wuerg::wuerg:
     
  19. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Шест карачки и съм вън от кораба xD Да му се ненадяваш, Мисля , че ще успея xD:p
     
    -niksan- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    скранзава работа 37 дъски само от всички полета>:(