Великото бягство

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не е за мен да ближа искам да ям:Dразкош щеше да е без ограничения, такава искам;)xD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Щеше да е хубаво.:)
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ми аз съм си блейка и познайxD
     
  4. petkakokoshkova

    petkakokoshkova Прохождащ

    здравейте,имам следното питане: при изчисление на бройките които трябваше да обера(повече от необходимото)защо при смилането ми изчезваха и се наложи да садя отново точните бройки със супер тор и перките на Мими и пак при смилането ме прецака играта и не взех редицата????????????? 2 пъти прецакване!!!!!! За 6 игри трябваха - 1350 сини и 930 кафяви. Имах 1150 сини и засадих 50 полета със зелена тор за да направя бройките, с чатни бях, което прави 200 сини, колкото ми трябваха и при меленето пак изчезнаха бройките!!!!!!! За 60-70 сини пак не видях Папата..........
     
  5. Doremi

    Doremi Старши болярин

    А бройките семена за засяване извади ли от общото количество? В мелницата ли изчезнаха или след обиране?
     
    kakata13 харесва това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    От 1150 е засадила 50, т.е. са останали 1100 + 200 от засадените се получават 1300, т.е. не стигат 50 за 6 игри... Нищо не е изчезнало, грешно е смятала.
     
    kakata13 харесва това.
  7. petkakokoshkova

    petkakokoshkova Прохождащ

    В мелницата................
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Трябвало е да засадиш 67, а не 50.
     
    kakata13 харесва това.
  9. kakata13

    kakata13 Ветеран

    когато досаждаш си смятай бройките по три от поле,а не по 4 защото засаждаш от това което имаш по една бройка на поле и после сметката не излиза
     
    [[Fermerkaa]] и -niksan- харесват това.
  10. petkakokoshkova

    petkakokoshkova Прохождащ

     
  11. petkakokoshkova

    petkakokoshkova Прохождащ

    Първо не досаждам....... И второ ми трябваха за 11 игри х 225 = 2475 бройки. Аз ги обрах толкова / при последно обиране не се смятат по 3 да ти кажа за да знаеш/, но при меленето ми изчезнаха бройките и се наложи пак да садя и пак същото се получи..... Сега стана ли ти ясно? Без да досаждам би ли ми обяснила?
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Човекът е искал да напише "дозасаждаш", двусмислено се е получило :) Иначе, по-горе съм обяснил откъде идва грешката ти.
     
    staneli, [[Fermerkaa]] и kakata13 харесват това.