Великото бягство

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Карай полека,време няма и в един момент му хващаш цаката:)
     
  2. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    да то ясно цаката хваната, но ми е бавна и изнервяща тази игра. Определено не е моята игра.
     
    billy97 и kakata13 харесват това.
  3. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Гледах, гледах... и не виждам кое е третото съкровище, което трябва да взема. :sleepy:

    пп: След презареждане се оказаха кокалите горе.

    [​IMG]
     
    kakata13 и mushnu4ka харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не е трудно, само трябва да се огледаш добре, наистина отнема време, не са ми от любомите, но се свиква.
     
    -mairon харесва това.
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Да де точно, времето което ми отнема е проблем :oops:
     
    Doremi и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ей толкова да ми е досадна и противна тая мини игра :wuerg::wuerg: Имам смлени над 40 и едвам се насилвам на ден по 5-6 да изиграя.
     
    shiky, -dd76-, Doremi и 4 други харесват това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    71 завършени със зор. Ще ги направя 75 и край, не ща монети, не ща бонуси... бавно и отегчително е.
     
    shiky, .water. и Каспаретка харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искам евенти, които да изиграя с удоволствие, стига с тези изкачащи, меления и на всичкото отгоре да играем игри>:(.
    Поне само да предаваме, от тези игрички ми харесва само кралицата:pxD, макар, че все още не мога да пълня кошницата както трябва:oops:.
    В почивка съм, дано нещо хубаво се задава:music:.
     
    shiky харесва това.
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Гадост и зараза е това пинкане, поне да беше 10 мини игри, пък то 75, с по 6-7 предмета. Стоят ми 36 смлени работи и не ми се играе, малко от малко да се съобразяват, че толкова количества мини игри , с мудно минаване, съвсем не са приятни. Дори обмислям да мина няколко игри за реда, останалите няма да играя, все пак не съм от фазер да не ми пука. :p
    И накрая само едни ъглови части от пътечки се появяват, дето с много ходове трябва да свържеш... Изобщо не ми допада това губене на време.
    Като има ПиТ, винаги такива глупости пускат като евенти, че и по няколко. Да сме като пилета в калчища.
     
    Последна редакция: 3.6.19
    shiky, Каспаретка, -dd76- и още 1 човек харесват това.
  10. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    На мен пък ми допада този евент и ги минавам бързо-само дето нямам време:)Сега да споделя моя опит-за да не се мотаете-Значи гледате къде е съкровището което е в нещо като мъгляво сияние-него трябва да вземете -всеки път са различни и след като вземете всички които са ви необходими-изчезвате от затвора.Преди известно време играхме подобен евент-тогава ми отне повече време;)Опитайте и ще видите че е лесно и забавно да ръчкаш пъзела наляво и надясно.....;)xD
     
  11. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Хехехе, разсмя ме! :p:p:p Благодаря ти за съвета!
     
    Каспаретка харесва това.
  12. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    радвам се:)е забрайх да поставя забавното в кавички деxDxDxDколкото за бързото-преди малко изиграх 10 игри-ама не питай колко време ги събирам-с по едно влизане за деня:):pxDxDxD
     
    Doremi харесва това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Колко игри изигра?
    След 30-тата почнах да получавам сърцепляскане. xD
     
    -dd76- харесва това.
  14. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    10 щот ме мързиxDxD да копам и немам време
     
  15. Doremi

    Doremi Старши болярин

    xDxDxD
    Ти още откриваш по-малко предмети, затова не ти е толкова бавно. Да не говорим, че мрежата става с повече квадрати после.
     
  16. Shushulka7706dt

    Shushulka7706dt Стажант

    Хора, ако може някой да ми каже от къде се купува, прави или куест Бахама тотем? Благодаря предварително.
     
  17. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    Работилница за бахамски тотеми
    [​IMG]
    Бахамски тотем
    Диви животни3 тукана
    1 храна за
    тукани
    22:0017:301806884
    Инструменти & Обори производства и неонови подобрения
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    бАХАМА ТОТЕМ е производство от острова, токани трябват, производството, ако не се лъжа беше награда от евент.
     
  19. billy97

    billy97 Стажант

    Много отвратително е всеки път да се търсят толкова много "съкровища". Отегчително и отвратителено ми е.
     
    Каспаретка харесва това.
  20. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    айде и ти да не останеш назад-кът ти е отегчително -що прайш тук:music:Чендж дъ гейм-да ти е готино:pЯ виж мен кът мъ мързи-по съм добреxDxDxDИч да не ти пука-удари две бири и пусни музиката да свири-ако си късметлия може и салата да имаxDxDxD
     
    kakata13 харесва това.