Буренясване

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от myrzi_me на 30.6.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. myrzi_me

    myrzi_me Прохождащ

    Май ще се разделяме с тая игра заради това буренясване: не е нормално като не можеш да влезеш 24 часа в играта и после всичко да е в бурени. Окей, трябва да си купиш комбайн за да ти ги прекопае, ама.. опааа, изненада, мен не ме мързи да махна бурените, ЯД ме е за вложените семена, особено по време на евент. И като не мога да вляза в седмицата повече от 3 пъти , все пак съм на работа и понякога се случва да са повече от 24 часа невлизанията и .. ами бурени и глухарчета. Не зависи от мен дали ще мога да прекопам тъпите полета. Само да подскажа, че има една - или поне аз играя една такава още, сигурно са повече, в която е имало случай да не влизам по месец и половина, та там след това си влизам като пич, събирам си реколтата и продължавам напред. Работещи хора сме, поне повечето. И парите за *** разработчици не се взимат от нищото. И не говоря за един акаунт, говоря от името на поне 4-ма колеги, на които имах кофти късмета да им покажа тая игра. Е, то с нас и без нас е все тая. Ама я им кажете на шефчетата, че губят пари заради тая тъпотия с бурените. То не, че ще се трогнат, ясна ми е работата, тукашните админи и модове са само фигуранти които се напъват за без пари да оправдават тъпотията на шефчетата, така че не са виновни в никакъв случай. Та после... delete и си оставаме с кофти впечатления от фармерама-та.
     
    Последна редакция: 30.6.16
    .water. харесва това.
  2. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Моят брат казва много неща, едни са добри, други не толкова. Ника-а на моя брат обаче, говори за трети неща, които са съвсем различни...
    Нека моя брат знае че - има и плодородни полета, които дават шанс за повече време. Те не стават за куест - съгласен - ама иначе бива, аз също съм на такива полета. А куеста си е куест и е за време.
     
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    И ти не си съвсем прав за някои неща - та "колегата" е изписал толкова много по въпроса! Ерго...;)
     
    lyd_s_motika харесва това.
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Да тази игра е задължаваща...задължава да се влиза всеки ден с Рошко, с календари, с бурени...вярно е... още от вечерта като зная че нямам време за играта не сея за да не я намеря буренясала...защо да губя продукция. Често незнам че ще съм заета и тогава сутрин преди да изляза си използвам ваучерите къде по 12 часа къде по 24 само за едно обиране пак заради бурените. Разбира се това е добре за печалбата на играта...
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    може да сложиш дървета и обори,те не буренясват ,продаваш готовата продукция и си купуваш каквото ти е нужно
     
    dimoof и milkoga1 харесват това.
  6. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Ако нашия брат иска да посее и после да ожъне след две луни - нека търси други ловни полета, Великия дух на играта няма да чуе неговия глас. Помня как наши братя викаха - торенето да бъде както поливането - Великия дух не им отговори.
     
    dimoof, aylakz и .water. харесват това.
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Има и премиум, там и с луни не буренясва.
     
    lyd_s_motika харесва това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Дааа, забелязала съм, че не е от най-отзивчивите :(

    С натежала душа и олекнал портфейл? :p Но ти си права, разни хора - разни идеали...за всеки влак си има пътници, въпрос на приоритети, стратегии, тактики :)
     
    lyd_s_motika и desi232 харесват това.
  9. myrzi_me

    myrzi_me Прохождащ

    Язе съм съгласен с моя пернАт брат /моля да не се чете като пЕрнат/, ама да го светна ако може, разбира се, малко и за белокожата религия.. Та Моисей като се качил на планината докато се чудел как да избяга от жена си, взел че намерил 11 плочи, на които Господ си бил излял душата и се правел на шеф. Тия 10-те всеки ги знае, ама никой не ги спазва, или поне в по-голямата част. Та на 11-тата пишело : И не съди за ближния по никнейма му, нито по ПеЦе-то му, нито по ISP-то му... Ама Мойсей нищо не разбрал, решил, че има някаква грешка в превода и я метнал у храстите.
    Това с полетата и дърветата ми е ясно, изясни ми се за няколко дни след като плевясах като общинска мера. Заради тия глухарчета намразих глухарчетата. А ми бяха любими цветя. Знаеш ли колко гаджета съм забил с букет глухарчета? Само като го поднасям и те зинат от изненада, аз духна и устата им се напълнят с парашутки.. и падат. Демек - свалени са.
    Сега сериозно, че ми свършиха засега лигавщините: тая ферма ми се явява помощна, основната ми е Tornad0, ама не онова торнадо дето е известна личност тука. Просто съвпадение, нещастно за мене.

    Държа си на мнението, че това буренясване е излишно.
     
    Последна редакция: 1.7.16
    mite63, .water., pigi102 и 3 други харесват това.
  10. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Ако моят брат мисли, че съм настъпил мотиката, нека знае -
    Дългото перо заравя томахавката, посипва се с пепел и
    отива да скубе буренището. Нека ми прости, може и от глупост да го направих.
     
    dimoof, myrzi_me, .water. и още 1 човек харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф.......не моа са запра;)[​IMG]
     
    lu4o харесва това.
  12. kosdas

    kosdas Анализатор

    я си сипете по една огнена вода със салата от глухарчета (сега е модерно да и викат рукула )и запалете по една лула на мира с бахамски билки и бас държа че до седмица ще ви се привидят извънземни т.е. нублони как се чифтосват
     
    lu4o, mite63, myrzi_me и 2 други харесват това.
  13. mite63

    mite63 Подрастващ автор

    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
  14. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Дълго перо не покани брат си, да ядат трева!

    Той го покани първо на лов:

    [​IMG]
    После на вигвам, да почине от лов.

    [​IMG]

    После го запознае с дъщеря на вожда.
    [​IMG]
    Дълго перо кани така!

    Мой друг брат, не говорил добре!
     
    Последна редакция: 2.7.16
    dimoof, .water., myrzi_me и още 1 човек харесват това.
  15. myrzi_me

    myrzi_me Прохождащ

    Моят пернАт брат се опитва да ме съблазни с перестата щерка на вожда, което е похвално. Убавица е. Ама ако не може да копа бурени/ тя де /, хич не ми и требе. Или поне да кара комбайн. Ама малко хилава ми изглежда, не е като кака Цона от мойта махала дето дои 4 крави едновременно, като пианист със ц*цка в ръка е. Докато едната още пуска, тая е фанала другата.. егати и описателното го направих.
    Или поне трябва да може да прави шкембе супа рано сутрин за да изгони злите духове от главата на мъжа си.

    Та, мой пернАти брате, заповядай у махалата да те метна на кака ти Цона, после ще си изстискан като карнобатски сюнгер.

    То и Маниту ще си забрави фамилията там.

    п.п. Как му е фамилията на Маниту?

    Долу бурените!!!

    Много моля, модераторките , които са най готините в играта да не трият дискусията, все пак и за бурени се пише тука. :)
     
    Последна редакция: 4.7.16
    .water. харесва това.