Бране на гъби

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от vladkometala на 16.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. vladkometala

    vladkometala Стажант

    Здравейте, изпълних частта с 3000 яркооранжеви гъби, доставих ги и не получих нищо от наградите. Това някакъв бъг ли е?
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, би ли оставил/а ИД, за да направя проверка?
     
  3. vladkometala

    vladkometala Стажант

    53444364
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Наградите ти са начислуни успешно в 2015-11-16, 10:29:23 :

    20 супер храна
    120 супер тор
    1 предмет Катеричка с жълъд
    Ред в небесната градина

    Коя награда смяташ, че не е начислена и защо мислиш така?
     
  5. vladkometala

    vladkometala Стажант

    Имаше нещо, което се презарежда на 10 часа и дава по 7500 точки опит. точки опит на бахамарама и пенита. не го виждам никъде.
     
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Точно това е предмета:

    "Катеричка с жълъд"-2015
    950 ТО-ТрТО/ 10:00 ч./1х2
    [​IMG]

    Потърси го в Цветната градина!
     
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аз предполагам, че говориш за това:

    Нов ред в Небесната градина
    Тук могат да се поставят само предметите от това събитие.

    Брой облаци:
    - размер 1*2 - 3 облака
    Бонусът, който ще можете да получите при активиране на реда,
    ако запълните всички облаци, е:
    7500 ТО
    7500 ТрТО
    7500 МП
    Повторно активиране след 10 ч.


    [​IMG]

    Но за целта трябва да си обрал необходимото количество от всички гъби.
     
  8. vladkometala

    vladkometala Стажант

    Ок, разбрах, мерси.
     
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Има и още една, немаловажна подробност - трябва да ти е отключена Небесната градина, за да си качиш предметите на реда.
     
  10. vladkometala

    vladkometala Стажант

    Някой ден ще я отключа. Не е задължително да е точно сега, нали?
     
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :) да, но да се върнем в началото на въпросите ти - някой ден ще можеш да видиш и това "нещо, което се презарежда на 10 часа и дава по 7500 точки опит. точки опит на бахамарама и пенита" ;)
     
  12. vladkometala

    vladkometala Стажант

    Това вече го разбрах. Първо да събера трите фигурки и после ще мисля за полето. Благодаря за инфото. :)
     
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Просто исках да се уверя, правилно, че ме разбра :)

    Да не кажеш после "Туй пернато, май отряза ми главата!
    Всички гъби си обрах - ред небесен не видях!" :p
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. petel7072

    petel7072 Прохождащ

    Здравейте, май нещо не разбрах, но как да използвам ускорителя на растежа за гъбите? Защото след като ги посея ги поливам с вода, наторявам и с двата вида тор ... и до там. А онази смес, която трябва да се направи в мелницата уж я имам, а не знам как да я използвам.
     
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    След приключване на четирите задачи на евента, ще имате възможност да се състезавате с всички останали играчи във Фармерама!

    В последната задача можете да предавате плодове, растения, животни, селектирани животни и продукти - както от Фермата, така и от Бахамарама. Можете да предавате и специалните растения и предмети от евента с определената им стойност:
    синя гъба - 9 МП,
    челядинка - 12 МП,
    светеща гъба - 18 МП,
    яркооранжева гъба - 20 МП,
    вермикулит - 120 МП,
    гъбена каша - 15 000 МП.

    Гъбена каша можете да забъркате направо в прозореца на събитието, след като вече сте приключили предходните 4 задачи. Става готова за 08:00 ч., не са ви нужни никакви съставки. Можете да използвате "ускорител на растежа", който ще намали времето за забъркване на кашата с по 1 ч. за 1 използван брой. Може да се използват неограничено количество ускорители.
    Когато стане готова, бутона за обиране ще бъде активен. За предаване в Топ 1000 потърсете кашата в раздел "разни", заедно свермикулита.
    След края на евента ще бъде обменена за 500ТО и 500МП.
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ускорителя се ползва само за гъбената каша, която се прави след като си завършил и 4-те задачи. Ползва се, за да намали времето на гъбената каша. Няма друго приложение.