Бонус-кодовете - и в играта, а не само във форума

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от Doremi на 31.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Предлагам бонус-кодовете да бъдат изписвани и в играта, а не само във форума. При новините в играта може да е изписан и самият код, разбира се с оставащото време. Който желае, би могъл да си го активира. А който смята, че са ненужни мармаладите и др. неща в съдържанието, просто няма да го ползва.
    В менюто от часовника спокойно може да се събере още една икона, напомняща, че има такова нещо.
    [​IMG]
    Не всеки има достатъчно свободно време да чете всеки ден във форума, от тази гледна точка и да прочете на следващия ден, то новината с кода може и да не се вижда, покрита от друга новина. Излиза, че играта е пряко зависима от това дали ще си прочел във форума. А не би трябвало.
    Смятам, че идеята трябва да се подкрепи, тъй като е в полза на играчите и на екипа.
     
    zvezdi4ka_86, -niksan-, tanyamery и 9 други харесват това.
  2. mi6elina84

    mi6elina84 Guest

    Аз те подкрепям,не се сещам ежедневно да отварям форума.
     
    nefertiti харесва това.
  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Обикновено събота или неделя попреглеждам, но новият форум за мен е страшна мъка да търся, не мога да свикна с подредбата, натоварвам се и определено го избягвам. Календарът и други важни за мен теми съм ги закачила във фаворити, за да не си губя времето в откриване.
     
    mi6elina84 харесва това.
  4. Преслав3

    Преслав3 Прохождащ

    Твърдо ЗА идеята!!!!!!!
     
    nefertiti харесва това.
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    супер идея а и аз мисля писах че трябва вместо да ни слагат по 10 часовника да купуваме предложения да се сетят да активират и такъв за кодовете
     
    nefertiti харесва това.
  6. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    "ЗА" идеята!
     
    nefertiti харесва това.
  7. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    Подкрепям идеята
     
    nefertiti харесва това.
  8. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Да, така също става, ама искам кодът да си излиза в играта някъде. Торнадо, не знам ти как се оправяш с форума, обаче аз като го чета като външен ми е по-лесно да намирам скорошни публикации, като се логна, не мога да намеря това, което търся. Повечето пъти ползвам външна търсачка.
    И забележи новините за кошниците -
    "кошници за гении" ,
    "кошници за гении",
    "кошници за гении"
    - цял плакат ще сложат още малко.
    А това, което е бонус, върви търси някъде, ако изобщо знаеш за него. Не е честно.
     
    nefertiti харесва това.
  9. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Оооо, аз във форума търся с гугъл xD
     
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Всъщност болката не е голяма ловя бас че немците во главе с новия си духовен гуру ще сгелпят конците и до месец пак ще пуснат код :)
     
    -helixme4o- и nefertiti харесват това.
  11. mell

    mell Редовен

    ДА за прекрасната идея !!!!!
     
  12. legolas243

    legolas243 Стажант

    Определено е добре да се изписват бонус кодовете в новините или поне че е пуснат такъв.
     
  13. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Подкрепям и съм: ЗА!!!!!!!!!!!!!
     
    Последно редактирано от модератора: 17.7.15