Ах, тези муцунки! :)

Дискусията в/ъв "Медиатека" е започната от Doremi на 15.6.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    Doremi харесва това.
  2. Doremi

    Doremi Старши болярин

    [​IMG]
     
    milkoga1, DILQNADELI и malkata_ice харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ей това рижавото писанче много ми харесва. :inlove: Някой може ли да каже каква порода е?
     
  4. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Последна редакция: 30.6.17
    DILQNADELI харесва това.
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Мерсииии.И на мен ми заприлича на норвежка, но не бях сигурна.То много породи много нещо.То на това му трябва пространство, стават огромни. :inlove:
     
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Аа, не. Големите са Мейн куун.
    Ако не гледаме размера, приличат си много.
    На майка ми една приятелка имаше 2 такива, наистина е много интересно, огромни са. Ама мноооого готини.


    А това е Хана - котето с големите очи. Шотландска клепоуха котка.
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 30.6.17
    eva-mina, tani1980, mushnuk и още 1 човек харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    eva-mina и Кобрелия харесват това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Моя разбойник е същия,пухкав оранжев,норвежец.Голямо лигаве.Имам и друг-чистак черен,луд,див и бесен...
     
    eva-mina и Doremi харесват това.
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ами направи им фотосесия и ги покажи, да им се радваме. :)
    Каква храна ядат? Моят котарак не признава друго, освен Роял канин, пастет Гурме, ама мъъъничко, по 1 чаена лъжичка и дори понякога не я изяжда. На маслина се радва да я помирише. Човешка храна не иска да яде, само като чуе, че де отваря опаковка сладолед, пристига. Много готини чупки прави и му давам да опита. :) Обича да го решем, дори сам се трие в четката. Изключително кротък, играе, разбира се, но не прави бели и посреща на вратата. :) Работи като цар вкъщи.
     
    Последна редакция: 8.7.17
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG] [​IMG]
    Това е нашата хубавица, данлоудната е от нета :D.
    Мисля, че е някакъв мелез между нещо по-расово дългокосместо и обикновена котка, харесах я заради разкошната опашка, търсеха й стопанин с обява, добра жена я прибрала от улицата няколкомесечна, че я приюихме и й се радваме, а тя успешно ни досажда вече над 4 години.
    Но понякога си задавам въпроса дали не е кръстоска между котка и папагал, обича да стои на рамото на мъжо, а той пък не се дърпа, ходи с котка на рамото важен-триетажен.
    П.П. Сиамецът от авито ми беше страхотен котарак, дългогодишен член на семейството ми. За него беше измислена думичката "мушнук". Сега палува във вечните ловни полета. Сърце не ми даде да сменя авито, остана в негова памет.
     
    Последна редакция: 9.7.17
    lyd_s_motika, eva-mina, .water. и 5 други харесват това.
  11. Doremi

    Doremi Старши болярин

    [​IMG] [​IMG]
    Ти мама ли си?

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    Последна редакция: 13.7.17
    lyd_s_motika, eva-mina, Кобрелия и 2 други харесват това.
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG]
     
    eva-mina, Doremi и mushnuk харесват това.
  13. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    [​IMG]
     
    eva-mina, Doremi, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Това е моя цар-лъв(който е болен в момента и лошото е че не могат да разберат какво му е)
    [​IMG]

    А това е малката пума,която не може да мяуче като котка,а само ръмжи(и съответно хапе всички по ред)
    [​IMG]
     
    xari_myri, eva-mina, .water. и 2 други харесват това.
  15. Doremi

    Doremi Старши болярин

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    lyd_s_motika, Кобрелия и mushnuk харесват това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]

    П.П. По принцип котките хич не обичат къпането, сиамецът го къпехме в една голяма мивка, беше се научил да се вдига на задни крачончета и да се хваща с лапичките за батерията и така по-малко му влизаше вода в очите, ушите... Абе минаваше по-бзпроблемно и за двете страни. Ама със сегашната котешка госпожица моментът с къпането е огромно приключение.
     
    Doremi харесва това.
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин


    Това сигурно е Арганово дърво. Само ръчно се добива аргановото масло, голям труд... обаче е невероятно, коса, кожа, става коприна.
    "Казват, че за добиването на литър масло, са необходими 20 часа труд. Дървото е много устойчиво и живее 150-200 години под силното слънце на южно Мароко и с право си е извоювало от местното население името „дърво на живота“."

    Ооо, вкъщи тоже. С началото на къпането започва същински екшън. Сърдитият котарак придобива някакви страшни сили и и безкрайна бързина.
     
    Последна редакция: 14.7.17
    .water. и mushnuk харесват това.
  18. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    [​IMG][/URL][/IMG] каква порода е котката:)[​IMG]
     
    Последна редакция: 19.7.17
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    [​IMG]
     
    milkoga1 и Doremi харесват това.
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    http://www.lapichki.com/pets/statii_p.php?pet=cat&id=11049&cat=&cat1=1
    А този клип гледайте с по-усилени баси, един от любимите ми клипове, заедно с тиксото и котката. Ама него друг път ще потърся.
     
    milkoga1 харесва това.