Анкета 10: Каква информация ви харесва да четете в Бюлетина на продуцента?

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Каква информация ви харесва да четете в Бюлетина на продуцента?

  1. Повече точна информация за бъдещите планове

    67.2%
  2. Актуален статус на минали и настоящи проблеми

    4.6%
  3. Повече детайли за екипа и работата на всеки отдел

    0.8%
  4. Други теми (моля, оставете повече подробности в темата)

    0.8%
  5. Комбинация от всичко по-горе споменато

    18.3%
  6. Не ме интересува

    8.4%
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Здравейте, фермери!

    Ще се радваме да дадете вашия отговор и в тази анкета.
    Изберете, моля, само един от възможните отговори.
    Въпросът този път е "Каква информация ви харесва да четете в Бюлетина на продуцента?"

    Анкетата ще остане отворена до петък в 19:00 ч.
    [​IMG]
    Екипът на Фармерама​
     
  2. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Искам да се решават проблемите с играта, рева от месеци насам, глас в пустиня.
     
    toni200170, FrozenKiss и wilma11 харесват това.
  3. lekence

    lekence Активен автор

    Има ли някакво значение?!
    Кучето си лае.....кервана си върви.....;)
     
    FrozenKiss харесва това.
  4. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Оф. Оф. Оффф. Ми оф. Оле, майко! Страшни въпроси, много полезни. Няма ли да се спрат тия хора... Много е отблъскващо да те питат малоумни неща, безсмислени, безполезни, празни откъм съдържание. По въпроса - и да кажа какво ме интересува, те ще направят обратното - ще продължават да пълнят със спам! Дайте по същество, бе хора! Оф!
     
    Торнадо73, prokaza90, FrozenKiss и 2 други харесват това.
  5. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Бойкот на анкетите! Как пък една анкета не беше в наша полза и не беше взета под внимание!
     
    Торнадо73, prokaza90, -niksan- и 4 други харесват това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Май си права. Ама все се намират хора да им отговарят и те си мислят, че имат обратна връзка. o_O
     
    FrozenKiss, MARV3000, wilma11 и още 1 човек харесват това.
  7. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    Що за глупава анкета?! "Каква информация ви харесва да четете в Бюлетина на продуцента?" - ами каквато напише, затова е Бюлетин на продуцента! А и честно казано, от досегашните анкети за мнението на играчите, не виждам да е имало полза.
     
    kumalisa и FrozenKiss харесват това.
  8. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Като ги знам как разбират всяко наше желание на обратно, гласувах с "не ме интересува".
     
    -helixme4o- и FrozenKiss харесват това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    И аз дадох отговор че не ме интересува,ако съм държал на детински щуротии щях да стана спонсор на детска градина, а не да пълня хазната на БП :)
     
    -helixme4o-, kumalisa и FrozenKiss харесват това.
  10. milenkata5050

    milenkata5050 Стажант

    Кога ще напусне продуцента и побъркания екип.
     
    Торнадо73, kumalisa и FrozenKiss харесват това.
  11. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Обожавам да чета бюлетина, пия си валерианчето и чета ли чета, как приятно ще ни изненадат с острова - тесла, колко много подобрения ще настъпят - секира, колко бъга ще бъдат махнати - появяват се на всеки 2 махнати - 10 нови и също така как неуморният екип се труди да намали бройките на растенията при куестове, за да могат и работещите хора да смогват....
    И всеки продуцент пробутва нови и нови литри с бозааа........ :wuerg::cry:xD
     
    черешка, lekence, Торнадо73 и 2 други харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Искахме да разменяме звезди за банани,премахнаха звездите:cry:
    Сега като харесаме нещо от анкетите ще бъде премахнатоxD
     
    черешка и FrozenKiss харесват това.
  13. didinko1

    didinko1 Стажант

    Аз гласувах за повече точна информация за бъдещите планове.Всеки месец да се публикува анкета за дадено събитие.
     
  14. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Винаги очаквам бюлетина с нетърпение. Това е факт. Според мен продуцента е в правилната насока, като ни информира ежемесечно върху какво се работи в играта. Това ни доближава и прави по близки до Farmerama. Имам обаче и една забележка:

    - Има прекалено много обещания в бюлетина му, които все още чакаме да бъдат изпълнени. Кораловия риф вече стана една година откакто почнаха разработките му, всеки месец се обещава и какво чакаме си. Щеше да има нещо като хамбар за животните и него чакаме. Менторството беше обещано, но след това изоставено. ПиТ вече го няма може би поне 9 месеца, дано поне спазят обещанието за юни месец. Алхимика щеше да се преработва (в момента тази опция е неизползваема от мен). Трябва да има повече конкретика в бюлетина, а не само "Работи се, но не мога да Ви дам конкретна дата за въвеждането му". Не е до лъжливи обещания. Нали като се поставя дадена цел трябва да се даде и срок за изпълнение. Затова гласувах и за "Повече точна информация за бъдещите планове.
     
    trol4o1 и sm0uk3r71 харесват това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    добре казано:)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.