Акулски разкази

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от amandas_butterfly на 28.7.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. amandas_butterfly

    amandas_butterfly Прохождащ

    Имам въпрос ! Какво не правя правилно че не мога да обирам шапките ? Иначе постоянно надграждам кулата !
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Не разбирам въпроса ти. Не знаеш откъде да получиш плувни шапки, за да почистиш басейните ли?
    Ако е това - получават се от обиране на растения на основното поле.
    Също така не разбирам какво имаш предвид с "постоянно надграждам кулата".

    В събитието има за изпълнение общо 7 задачи - 2 са с отделни бутони за предаване, те са за почистване на басейните, т.е. за отключване на повече място за сеене на растенията (необходими плувни шапки, които се получават от обиране на растения на основното поле); и 5 задачи с растения, които се изпълняват от един бутон за предаване.

    [​IMG]

    3 и 4 - предаване на плувни шапки (съответно задачи 1 и 2 от част Басейни)
    5 - предаване на растения (задачи 1-5 от част Кула за скокове)
     
  3. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Здравейте, не си намирам цъкалката Месингова маймуна, бихте ли проверили къде е и дали изобщо я имам. благодаря!

    ID: 23494199
     
    Последно редактирано от модератора: 28.7.20
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено е за издирване.
    Ще те помоля да си слагаш ID-то на фермата в поста, не всеки има настроено във форума да вижда подписите.

    П.П. Проверката показва, че издирваният предмет се намира на Острова на съкровищата. А ето и как изглежда:
    [​IMG]
     
  5. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Благодаря, търсих я там, но от толкова много цъкалки може да съм пропуснала. Сега ще проверя отново

    ПП: Намерих я, благодаря за помощта!
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо. Приятна вечер!