Актуализация на старите редове в "Небесната цветна градина"

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от milkoga1 на 13.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Желаете ли актуализация на старите редове в "Небесната цветна градина"с цел покачване на ТО и ТрТО

Гласуването е завършено на 27.11.17.
  1. Да

    92.9%
  2. Не

    7.1%
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Обновиха точките на нивата който се искат,
    Да сложат по една нула или дори две нули ,към всички редове които дават точки.Не само редовете който дават точки и тези който дават МП
    Всички който сме играли тези задачи, да бъдем възнаградени:):)
    Всички нови редове да бъдат с награди над 1 милион точки :)
    Не може само ,да искате от нас,зарадвайте играчите ,за положения си труд:)
    Сега всеки ден ако събирам при обиране на небесните редове за фермата и за острова общо по 15 милиона точки няма да откажа тези точки да са 150 милиона
     
    Последна редакция: 12.3.19
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да, даже трябва да обновят точките и МП на старите цъкалки. Колко труд и колко реални пари сме вложили в тях само ние и БП знаем. И все още има цъкалки в пиратския залив, които дават много малко точки за хиляди и милион МП. Това е смешно.
     
    -silvieva-, ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз предлагам, всички редове, които дават до 1000 то или мп, да им се добавят бонуси, като:
    купон за техника 1 час, 1 СХ, 1 СТ, 1 ЛГ, плюс 1 бройка за 1 час и много други полезни неща:p:music:.
    Зарадвайте ни, моля.
     
    -silvieva-, dedoto, -niksan- и 3 други харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    О дааааа гласувам с две ръце, ако може и с краката :D
     
    dedoto, adibobi, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Незнам как БП ще чуе нашия глас, но ми се иска написаното да не остава само архив>:(, на къртовия труд, който полагаме, да получим и нещо по-добро като награда.
    Аз имам много свободно време, понякога ставам и вечер, но нека помислят и за хората, които работят, имат семейства, деца, задължения, когато седнат на компа да оправят фермите, наистина да си починат и забавляват, не да им се изправят косити от хилядите бройки растения и изкачащи, стига да мислят за тези, които могат да завършат евента само с кошници.
     
    -niksan-, dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    От страна на нашия екип няма спънки. Предават всичко по веригата нагоре. Там някъде се бавят, но вярвам, че ще стане
     
    -niksan- и dedoto харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Щом всичко се предава
    Аз имам желание ,вече всеки ред който има в задача, да има проценти като награда ,за повече точки.
     
    AsparagusMintCandy и .TAINNA. харесват това.