Активиране на занаят

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от joko_27 на 14.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. megilana

    megilana Подрастващ автор

    И аз си мислех да направя същото, но реших, че ще бъде нахално от моя страна. Явно в играта няма да прозвучи така :) Благодаря ти :)
     
    маринката74 харесва това.
  2. megilana

    megilana Подрастващ автор

    :) Просто нямам търпение да видя какво ще стане...
     
    маринката74 харесва това.
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD толкова "малка" и вече толкова талантлива :p (параграф 13 - многопостие)
    ПП: То май и аз съм плътно там - в тоя спам :oops::oops:
    ПП1: Едно е сигурно - тази игра калява нервите и волята, и възпитава в търпение xD
     
    маринката74 и megilana харесват това.
  4. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    При нея не се брои! xD Постовете й са на две различни страници! xD Ще й го отчетем за двупостие и ще я глобим само с един пълнен шаран! :p
    А когато свърши търпението, започва издръжливостта...
     
    joujoujouj и маринката74 харесват това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хм...склонна съм да си затворя едното око, ако изкара и винце (кило):music:

    ...и преоткриване на родния език цветистостта :oops:;)xD
     
    .water. харесва това.
  6. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    xDxDxD Ама затрудняваш ме с такива труднопрочитаеми и труднопроизносяеми думи. И Лъчо запелтечи и се оплете и аз като по-по-най да му я прочета и да се направя на умна вързах езика. Много го налазихте това дете - шаранче, винце ... да строи цветарница или да гушва печката? ;)
    megilana,

    недей, леля, да пълниш шаранче и да точиш винце. Те Жу и Аида са бърборани, винаги засмяни и дори да имаш ферма от лани, пак ще ти дадат съвети отбрани!
     
    joujoujouj и .water. харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Я си напълни шаранче и го удави после във винце ,за по лесно преглъщане цветарницата няма да ти избяга ако много искаш да разбереш какво ще се случи като я отвориш има фермери ветерани те ще ти кажат;).
     
    joujoujouj и маринката74 харесват това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Жу накараме да се изчервя ха на срички я четох като рекох на един път не ми се получава какви производни казах детенце се спука да се смее с мен със сълзи и той се пробва докато я кажем голям смях падна,че и състезание си направихме кой пръв ще я каже правилноxDxDxD
     
    joujoujouj харесва това.
  9. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Не ме засрамвайте, аз наистина съм нова, нищо че бързо минах 40-то ниво, то си е направо от мерак :) Не знаех, че съм писала на две места, още се лутам във форума, още не знам кое първо да направя, че да дойде по-лесно второто, но ще се науча :) Добре че ви има да помагате :) Хапнете си рибка довечера, полейте я с винце и да сме живи и здрави :)
     
    mushnuk, AIDA_78, .water. и още 1 човек харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxD аз на рима я курдисах! А питате ли ме, как я изписах? :p
    Те ви още малко, да се упражните ;) Мисля, доста ще се затрудните xDxD

    Хайде де, не се коси, всички тръгнахме оттам :) Дали?! :eek:o_O;)
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ти пък не се засрамвай. Има една приказка, че с питане до Цариград се стигало. Питай за всичко (игра, форум и т.н.), няма нищо по-хубаво от любознателността. (И закачки от фермерки-бърборани ще има, то си върви с играта.)
    :):):)
     
    маринката74, megilana и [[Fermerkaa]] харесват това.
  12. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Искам да попитам за миксера в занаята спа... Смесих три неща и получих бонус +1 за бахама. Но освен това се появиха 3 броя плодови парченца - злато. Не ми е ясно те за какво са и как да ги използвам?
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда