Активиране на занаят

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от joko_27 на 14.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. joko_27

    joko_27 Прохождащ

    Не знам къде да пиша но искам да попитам как да си отворя занаят при положение че имам два занаята развити до второ ниво. моля обяснете ми и благодаря предварително. ID: 3648646
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Трета професия можете да активирате:
    • безплатно, ако достигнете 3-то ниво и на двата вече активирани занаята (трябва да бъдат задължително от тези трите: Цветар, Сладкар и Пекар. Спа-мениджър и Алхимик не могат да ви помогнат за безплатен занаят).
    • чрез плащане (както втората), преди да достигнете до 3-то ниво в другите две професии
     
  3. joko_27

    joko_27 Прохождащ

    Трябва да отворя сладкар или цветар чрез покупка да го развия до 3 ниво и тогава ще ми се отвори и последния занаят. А да попитам от панаира на Ренцо може ли да се отвори сладкар или цветар?
     
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    глей сега имаш 1 безплатен, втория можеш да купиш или спечелиш от панаира,но за да отвориш 3 трябва да дигнеш 3 ниво на първите два
    двата отворени занаята трябва да бъдат от цветар, пекар или сладкар
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    да може да се активира. Можеш да активираш от Ренцо един от основните занаяти и тогава да отвориш трети занаят безплатно- https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Панаирът-на-Ренцо-за-пълно-забавление-разгледай-преди-да-играеш.749/
     
  6. joko_27

    joko_27 Прохождащ

    Разбрах. Значи ще отворя занаят от панаира защото аз не давам пари за игри хахах. Благодаря за разяснението и извинявам се че публикувах поста си на неправилното място. Още веднъж благодаря.
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Третия занаят - също може да се отвори един от основните занаяти. Следващите занаяти - спа мениджър и алхимик можеш да отвориш от дървото на мъдростта срещу 150 звезди за всеки. Така ще си отвроиш всички занаяти без да влагаш реални пари..
     
  8. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Четох къде ли не, но така и не разбрах как да активирам първия занаят. При дървото имам 30 звездички, колкото са необходими на цветаря, но става ясно, че първо някъде трябва да бъде активирано, а не намирам къде :(
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  10. megilana

    megilana Подрастващ автор

    ами няколко пъти го четох, но като отида в квартала и кликна върху цветаря, нищо не става, от дървото също тази руина не се активира въпреки звездичките, които имам
     
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Как така нищо не става? Не се ли появява цветарница в строеж? А в читалището след това ходи ли?

    За да се сдобиеш с чирашки кетап и да можеш да изработваш продуктите от първо ниво, е необходимо да завършиш първия куест Цветар чирак :)
     
  12. megilana

    megilana Подрастващ автор

    трябваше да изчистя кеша и да си презаредя играта :) вече стана, сега ще изпълнявам куестовете от фермата, сигурно ще стане след месец, две :) като гледам колко са неизпълними към момента
    Благодаря ти за помощта :)
     
    joujoujouj харесва това.
  13. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Имам пак питане :) Куестът в читалището за чирака цветар съдържа 5 задачи, от които някои поне на този етап са неизпълними. Откъде да намеря цветни палети или пух или гуано? Тези на някакво друго ниво ли ще мога да ги получа или да ходя да си ги купя от пазара?
     
  14. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Привет пак ;)

    За собствено производство:

    Цветни палети
    Пух
    Гуано (прилепите можеш да си вземеш от магазина на Джак, само по пълнолуние)

    На пазара стига да имаш МП, можеш да намериш всичко.
    ПП: Иначе - целият раздел FAQ за играта e много полезен за начинаещи и любознателни играчи :)
     
    [[Fermerkaa]] и mushnuk харесват това.
  15. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Благодаря ти за отговора :) Чета всичко, което пише за играта, но само това, което към момента се отнася за моето ниво. Явно пропускам някои подробности, но то от толкова информация човек се обърква. :)
     
  16. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Видях за какво става въпрос относно собственото производство...Еми не е измислено като хората :( Как човек да събере за това време толкова материали, че да си го построи сам, ще минат сигурно месеци, а с пари нямам намерение да плащам
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Всеки е минал през този периот ,да чакаме с месеци ,да съберем необходимите иструменти.
    Кажи на съседите да ти изпращат подарък иструменти .
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Разгледай и куестовете в читалището, в някои от тях има награди инструменти.
     
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Моля :)
    И още как 8) Вече шеста година все объркана ходя :oops:

    Сега ако ми кажеш и за къде бързаш...:p
     
  20. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Благодаря ти, минавам всички куестове, които ми е възможно да изпълня :)