Аз - choko_59

Дискусията в/ъв "Представяне на играчите" е започната от choko_59 на 29.3.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.да се представя и аз макар че съм тук от десетина дни.за последно бях в играта през май 2014 година.следвайки тенденциите тогава напълних всички възможни полета с декорации и на практика печелех повече отколкото ако играех куести .просто трябваше да ги обирам един или два пъти на ден.след време ми стана безинтересно и се отказах от играта.през тези години водих тежки битки и доих крави и обирах яйца от паткарниците. меча и ризницата ги свалих вече съм на възраст.крави все още доя и обирам яйца на едно друго подобно място.там съм akinak. с някои от вас може и да се знаем от там.казвам се Сашко Станчев от град Търговище.на 59 години работя в нк жи като ръководител движение.
    не знам колко ще остана в играта.сега съм тук да поиграя за удоволствие без са гледам как ще напредвам.ще играя всичко което излезе.а новото начало е добро.всеки ден съм в играта.желая на всички ви много здраве и щастие.обичайте се.
     
    брекинаccc, kakata13, Doremi и 4 други харесват това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Преместих те, понеже беше писал в темата на друг играч, ако искаш да сменя името кажи, защото сега е като неговата.

    Добре дошъл отново и повече забавления този път.
     
  3. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Ей това се казва позитивен играч и позитивно представяне :)
    Добре дошъл отново, Сашко, и много положителни емоции тук! Абсолютно споделям нагласата ти към играта: "за удоволствие без да гледам как ще напредвам", това е и моята философия в тази игра.
     
  4. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Не бях влизал- два дни във форума. Днес влизам.....и бях изненадан, много приятно от два поста! Най-много, от твоят. Успех и много удоволствие от завръщането ти. Както Ти го разбираш,както на Теб ти харесва....Много здраве и щастие за Теб, и хората,които обичаш....

    П.П. Извинявай,но ще си позволя един съвет. Админа ти,предложи да се смени заглавието на темата ти,защото се повтаря с това на друг играч! Нека го направи,по-добре е за Теб.Може да стане объркване......!!!!
     
  5. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    Здрасти.Разбира се .да смени заглавието.няма проблем.трудно се ориентирам в този форум.по точно въобще не си ориентирам.все пиша в темата на някой друг.хубава вечер.
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не се притеснявай, то ние се объркваме понякога.Просто както казваш си отскоро тук(във форума) и си нацелил да се представиш в темата на доста "оспорван" играч. И добре дошъл, дано играта отново те заинтригува, а и всички ние се радваме на нови (или стари) играчи.
     
  7. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравей.извинявай просто не съм те разбрал.разбира се.смени името на темата.нещо по твой избор.
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Добре дошъл отново в играта. Играй както ти е интересно и колкото ти е интересно.
    И да не съм с празни ръце:
    [​IMG]