Аграрна изложба

Дискусията в/ъв "Архив отминали събития" е започната от –divane- на 8.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Страхотна си добре ме разсмя, благодаря ти xDxDxDxD

    С развъждането ще почакам. Идва ББ :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  2. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Крайно време е БП вече да провежда най - малко по две събития със селекция за месец - вместо по едно...Ами така де ! И какви са тия смешни бройки животни - само по 120 за 1 ниво - трябва да се почва с минимум от 1200 бр. животни от вид - за селекцията - още толкова ! Тогава няма да има и по 20 поста във форума, което красноречиво говори за минималния брой играещи...Тогава форума ще започва вероятно с Муши, ако калкулатора й може да смята хиляди и ще приключва с Муши...Та като гледам отчайващо постният форум, наличните си животинки и СХ - имам голем мерак да играя, но немам желание !!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -helixme4o-, shiky и 2 други харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    при мен фъркатите са много добре обори имам само на бахама, ъповете не са мираж спокойно се вземат8)
    за изложбата също добре вървят фъркатите
     
    Последна редакция: 11.5.19
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., -niksan- и 4 други харесват това.
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    За сега 28 игри. Взех си от магазина редичката, стикера, цъкалката с бонуса, завесите за къщата, храната от по 30 и 20 бр., и да ме пита човек защо, загадъчното оборче за чинчила. Значи вземам по 41 т. от игра /само 2 пъти 43/, остават ми 12 игри - ще събера над 500 точки още /заедно с още 9, дето имам/, та още доста нещица ще си понапазарувам. Доволна съм от събитието, тази сутрин наредих 6 ъп-а на къщичката и вече съм със 75% /луксозна къща 2/.
    Бонус от колелото нямааааа, ще го борим събитието така - само с ямч и водичка, чат-пат и обикновена торчица xD. Хвъркатите вървят добре - въобще даже не си правя труда да разхождам харитата.
    Събитието с тракторите още вчера го приключих - без да заменям части, даже по над 120 бр от всеки вид имам вече, но направих някоя и друга селекцийка.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 6 други харесват това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключих и с двете събития. Успех на играещите!

    [​IMG]
     
    ПЕПЕЛЯШКА, meti33, Пума~` и 4 други харесват това.
  6. sco

    sco Знаменитост

    Каква е разликата между мерак и желание, че нещо не ти схващам мисълта.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  7. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Много тънка :pи деликатна:p... май не познаваш т.н. бисери:mad: на част от обществто ни - справка с едни т.н. господари на ефира - има ги в utubexDxDxD...
     
    ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ако във фразата беше добавил и "ма како" Sco щеше да се сети..... От двете събития събираме общо 6 ъпгрейда за дървото, нали?
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    7 броя са. 3 от тракторите и 4 от изложбата.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  10. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    имам изиграни 31 игри, а ми отчита 29?
     
  11. suzy-mar

    suzy-mar Стажант

    имам въпрос към събитието на пазара: от аграрна изложба дърветата за 80 Монети анона -xxl -нектарина -xxl имат ли основа или само xxl без самото дърво??? нямам 1 вид ще стане ли ако купя xxl ???
     
  12. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Трябва да имаш основа за да сложиш подобрение!
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И тези евенти успях да изиграя до край:music:, редове наредени, имам дори резервни цъкалки:p, каквото ми хареса взех.
    Днес се полакомих на 10-тина ферми да взема оборите, от които може да изкочи чинчила, макар, че не вярвамxD.
     
    Последна редакция: 14.5.19
    bubolina8, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    ИД?
     
  15. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    ani1976ID: 5722367
     
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Имаш 1 недовършена игра в момента. След като влезеш в прозореца на събитието се вижда това:
    Untitled.png
    Натисни на бутончето за старт и ще можеш да я довършиш. Така ще станат 30 изиграни и имаш 1 смлян продукт за стартиране на 31-та
     
  17. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    благодаря!
     
  18. suzy-mar

    suzy-mar Стажант

    благодаря но за 80 може и всичко да включва знам ли.
     
  19. kakata13

    kakata13 Ветеран

    И тука е като в магазина само подобрение