Аграрна изложба

Дискусията в/ъв "Архив отминали събития" е започната от –divane- на 8.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!


    Моля, да я използвате по предназначение!

    ЧЗВ

    [​IMG]

    Пожелаваме ви успех!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За 40 игри (от които 1 получаваме в началото):
    27105 растения и 1365 изскачащи

    ПП1 3 тестета се вземат от Шоу с трактори, т.е. растенията намаляват до 25020, а изскачащи трябват само 1260
    ПП2 Само за редичката+цъкалките е достатъчно да се изиграят 15 игри - 1 цъкалка от 10-та игра, другите две и редчето от магазина.
     
    Последна редакция: 8.5.19
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА, nik76112 и 3 други харесват това.
  3. adibobi

    adibobi Напреднал

    Не разбрах за какво служат ключ, тракторна гума и волан?
    Ще го започна но лежерно, ще взема супер храната, торта на мими и фермерските монети, евентуално и реда :) цъкалките така и така се взимат
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Могат да се ползват в другото другото събитие, провеждащо се по същото време - Тракторно шоу.
     
    Последна редакция: 8.5.19
    ПЕПЕЛЯШКА, nik76112, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  5. adibobi

    adibobi Напреднал

    благодаря, аз това събитие го бях пропуснала, сега го видях
     
    ПЕПЕЛЯШКА, nik76112 и mushnu4ka харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Забавно ще е, само ако може да се направи корекция в ЧЗВ на думичката Ъбгрейд с правилната ЪПгрейд(Upgrade) Благодаря :);)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Оправено.
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    вие, екипът сте супееееррр! Благодаря Мушинка :D:inlove::music:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Тук не ми харесва, че ще се сее на фермата, че имам друга цел в момента, но ще играя заради реда. :oops:
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Заради реда ще играя и двете събития.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  11. adibobi

    adibobi Напреднал

    Промяна в плана :) Ще играя за редичката. 22 изиграни игри х 35 (минимум) =770 жетона, 15290 растение. От магазина ще взема Три еднакви, Не се сърди фермерче и реда, трябват 568 жетона. Другите две цъкалки се взимат до 22 игра. С останалите жетони ще взема СХ. Успех на играещите фермери.
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и [[Fermerkaa]] харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Оххх и аз ще опитам да поиграя. Обаче сгафих. Още сънена и гледам милите ми съседи ми изпратили подаръци. Зарадвах се и връщах, докато се сетя, че днес е 9-ти май, а не 8-ми :cry: Майкооо изложих се. Простете ми скъпи съседи и приятели, че погрешно изпратих подаръци, вместо да чакам евентите :oops:
    Ще се реванширам :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  13. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ти пък! Не се коси! ;)
    Те толкова много изскачащи вече искат, че тия подаръци станаха като капка в морето. :cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За съжаление е така. От доста време дори не си правя труда да извадя вълшебните дървета. Не виждам с какво ще ми помогнат.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А, мойте си седят по полята.
    Че то не се знае кога тая "капка" ще помогне. :p
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и още 1 човек харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Скромно начало - 120 фолио, но бях с обори. Предполагам, че ще наваксам изоставането докато отгледам китките.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    При мен тоалетната хартия е 298 - 1 1/2 поле с хортензия, 1 поле с хризантема и останалото малко обори.
    Т.е. обичайния брой изскачащи за мен - около 1/5 от това което се изисква.
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  18. .water.

    .water. Адмирал

    Честно казано не ми се занимава повече с този форум обаче ме напуши голям смях когато прегледах Фая и не можах да се въздържа.Ние чисто и просто станахме за смях и подигравка.Умуваме и играем за ред ,който ще дава чисто и просто л....а.Всички знаем случайния принцип на БП .Обрахме новото цъкале от колелото няколко пъти до сега ,да видим кой ще познае какво дава ?Съпътстващото събитие с тракторите не подлежи на коментар ако нямаш Харита и не правиш садомазохистичните упражнения да ги местиш от поле на поле за мен шанса да се вземат ъПгрейдите(дано не греша Тайна ,че ще ме разпънеш на кръст)за къщата са под нулата даже.Разбира се като изтече месеца БП ще предложат услужливо ъПгрейдите на разпродажба.И се питам,защо не постъпиха по-коректно да ги предложат платени за някакъв период от време и всеки да си прецени възможностите.А така пресоват играчите на макс да изцедят ресурсите си до край в опит да вземат желаното и ако не успеят накрая услужливо ще им предложат промоция 3 на цената на 2.При хиляди възможности да се развие дървото избраха увеличение на торищетоxDxDxDи сега с месеци ще играем за редове и цъкалки даващи л....а.Даже вече и мармаладите им свидят ще си ги взимаме преработени биопродукт.
     
    -dd76-, mell, eva-mina и 7 други харесват това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    И тук ще копам, напоследък често пропускам копане, щото е много, този път мисля че на 2 полета с 3 бранета дневно ще успея. За мен редичката не е обидна, даже на моменти обикновената торчица ми носи добри мп, рядко търгувам, не копам помощни ферми, всяко пени е добре дошло в скромната ми ферма.
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Без да се замислям, пропускам и това
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.