Нулиране на позицията във "Фермерска купа"

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от лудакрава1 на 24.6.26 в 06:38.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Добро утро.Не съм си заявявала наградите на вторият играч, а днес беше в 0лева позиция топката.Моля за проверка какво точно се е случило.Благодаря предварително и усмихната неделя на всички.

    ИД 53416977
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Това се е случило.
    Хубав ден!

    П.П. https://board-bg.farmerama.com/threads/Фермерската-купа.27881/#post-232505