Дискусия: Фермерската купа

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 10.6.26.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Обсебен

    Уж да ги възтановят ,а току-що ми изписа ,че пак са обменени.Все са измисляли глупости ама този път се надминаха ...
     
    dedoto и milena7004 харесват това.
  2. valia.g

    valia.g Стажант

    Здравейте, изчезнали са ми двете монети със звезда ID: 6927025
     
  3. didimario

    didimario Прохождащ

    И при мен същото
    xDxDxD Вчера ми обмени 1,а днес ми взе още 3 звездички xDxDxD ID:12198349
     
  4. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    И моите 6 монети със звездички липсват. Сутринта при първо влизане изписа че са обменени... ID: 48544470
     
  5. milena7004

    milena7004 Изключителен талант

    Вчера не ми възстановиха двете монети със звезда,а днес са ми изчезнали,тоест обменени са още три монети със звезда.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте, последната информация, че в понедленик със скрипт ще ги възстановят. Съжалявам за ситуацията и приятен уикенд!

    Здравей, не разбирам въпроса. Къде пише, че се отключват някакви тактики? Хубав ден!
    П.П. Видях къде го пише това. Че означава колко мехура имаш отключени, т.е. до които имаш достъп, вкл. тези с вече изпълнени задачи. Но примерно в момента при мен има три достъпни, т.е. без катинар, но събитията, в които могат да се спечелят токени за тях предстоят, т.е. чакам да дойде времето, за да мога да предам каквото е необходимо. В момента може да се предаде необходимото само в оградения със сиво мехур в средата и в оградените със зелено мехури. Спокойна нощ!
     
    Последна редакция: 13.6.26
    milena7004 харесва това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Доволна съм - вече ми се паднаха и четирите токена от "Щура надпревара на дворна разпродажба" и отключих всичко, което е възможно за сега.
     
  8. zorro58

    zorro58 Ветеран

    Кога ще ни върнат звездите
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, казаха, че скриптът за начисляване на монетите със звезда е приключил работа преди 50 мин. Евентуално презареди играта, за по-сигурно излез и влез наново в нея, ако още не ги виждаш. Приятна игра!

    П.П. Бил приключил скриптът за възстановяване на монетите със звезда при първата им обмяна по погрешка, а все още работел втория скрипт - за възстановяване на монетите със звезда при втората им обмяна по погрешка.
     
    Последна редакция: 15.6.26
    milena7004 харесва това.
  10. zorro58

    zorro58 Ветеран

    всичко е наред , получих ги
     
  11. ka-linka

    ka-linka Посланик

    извъртях един път риткането до позиция 8, но нямам начислена помпа за топка
    къде съм сбъркала?
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, чеденце, не ти се е паднала помпа за топка. Не е от наградите в зелено, т.е. тя е от наградите, които могат да ти се паднат на случаен принцип. Приятна игра!
     
    ka-linka харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Посланик

    благодаря
    това не съм го дочела :)
    усмихнатко да ти е /и водно/ :inlove:
     
    mushnu4ka харесва това.
  14. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Здравейте, ще помоля за малко помощ. Във фермерска купа съм - на позиция 7 и като отворя информацията за наградите които мога да заявя ми изписва че ще получа 2 чипа, 5 медала и съответно наградата на случаен принцип, а в таблицата на официалното инфо за позиция 7 са - 3 чипа и 6 медала. Много моля да ми кажете къде бъркам...ID: 48544470
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, искам преди да проверя да попитам дали е завършена позиция 7? Защото при завършена позиция получаваш описаните награди....
     
  16. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Идея си нямам, как да разбера дали е завършена просто на прозореца с играта на топката пише позиция 7, може би това е позицията която ми предстои да изиграя знам ли...

    П.П.Ако ще помогне - изиграла съм 16 игри и имам 2 не изиграни (общо съм взела 18 лакомства за фенове)
     
    Последна редакция: 17.6.26
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, има разминаване между позициите в инфото и тези в играта. В инфото са от 0 до 8, в играта - от 1 до 9. В момента нямам възможност да преработя таблицата, но до края на утрешния ден, пардон - вече било днешния, т.е. четвъртък, ще го направя. Спокойна нощ!
     
    Последна редакция: 17.6.26
  18. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Сърдечно благодаря за отговора, сега нещата повече ми се връзват...:D
     
    mushnu4ka харесва това.
  19. sco

    sco Изключителен талант

    Сега започвам футболната миниигра.
    Искам да започна директно с втория отбор/Урсин Юнайтед/, но стрелката за смяна на отбора е неактивна. Къде бъркам?
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, нямам представа къде бъркаш, не би трябвало да имаш проблем с това. При мен няма такъв проблем. Можеш да оставиш ID на акаунта (плюс информация къде играеш - през браузър и кой или в клиента), за да надникна какво се случва и евентуално да потърся съдействие от по-компетентните. Хубав ден!