Относно лимит на парти билети

Дискусията в/ъв "Общи проблеми" е започната от Hancheto на 26.4.26.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Hancheto

    Hancheto Старейшина

    Какъв е лимита за парти билетите ? Купих пакети със златни банани от Негово величество и на това за 30 зб и това за 720 зб има парти билети,пишеше ми, че надвишавам лимита ???Не ми даде парти билети ...
    Hancheto ID: 4215422
     
    Последна редакция: 26.4.26
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, лимитът е 200. Приятен следобед!

    П.П. https://board-bg.farmerama.com/threads/Нови-правила-за-лимита-на-парти-билети.26324/#post-225775
     
    Hancheto харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.