Отзиви за играта през Юнити, клиент и мобилно прил/ие

Discussion in 'Отзиви за играта' started by fares77, Jan 12, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Без помощна техника е много трудно. Освен това в мелницата, небесната градина и пазара каквото и да правиш те връща отначало. За отварянето на сандъците използвам търсачката, но за другите неща не намирам решение. Дано да го оправят това. че е много дразнещо, а играта все пак трябва да е за забавление.
     
  2. ТИН

    ТИН Обитател

    Докога ще е това мъчение ? Моля , оправете я най- накрая .
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Незнам кое е причина за бавната игра, клиента или промените от страна на екипа, но е много зле:mad:.
    Има ли надежда, играта да стане както преди, няма значение на какъв клиент се играе?
     
    zvezdi4ka_86, FrozenKiss and koteto9 like this.
  4. yanina494949

    yanina494949 Редовен

    днес е някакъв ад не излизат иконките за рошко и другите неща като се влезе в играта в новините не може да се вземе дневния бонус освен в основното поле не може да се влезе в никое друго поле мелницата не работи въобще пълен АД ако не се оправят нещата ще кажа чао на играта за което ще съжалявам че ми харесваше ID38842453
     
  5. yannisz

    yannisz Стажант

    Буквите и цифрите в читалището не трябва да са удебелени. Така са размазани и дебели.
    Предложението ми е да махнат удебеляването на текста. Моля модераторите да го предадат, където трябва.
    Благодаря
     
    zvezdi4ka_86 and FrozenKiss like this.
  6. baiete

    baiete Болярин

    Мъката е голяма :mad: . Купон 1 час на магия стигна да оправя всички полета . До тук бях с куестовете кога стане по читава играта може пак да покопам >:(
     
  7. цеце51

    цеце51 Стажант

    До кога като отвориш сандък и трябва да се върнеш в началото на редицата
     
  8. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Освен, че след като отвориш сандък те връща в началото, има места, на които прозореца с уточнение пречи да се обере конкретното дърво или обор.
    Играта зацикля редовно и трябва рестарт нон-стоп (въртя колелото зацикля, обирам - зацикля, рестарт и пак рестарт...)
    Оборите се обират на ръка с ужасна мъка и търпение да не счупя мишката.
    Отново го има проблема, че след обиране и засяване и зацикляне те връща в началото и все едно не си обирал и засявал.
     
    Last edited: Jan 13, 2021
  9. Rotanka

    Rotanka Стажант

    и 2та варианта при мен са ужас...
     
  10. shanoar

    shanoar Стажант

    Оборите се чистят тегаво и липсва всякакво забавление от играта докато се мъчиш да изчистиш и заредиш.Не мога да си обера най-горния ред дървета, непрекъснато ми пречи знака за готовност за обиране.
     
    Last edited: Jan 13, 2021
    zvezdi4ka_86 and petruhka like this.
  11. musha_buba79

    musha_buba79 Напреднал

    Това вече не е игра, превърна се в мъчение. Да не говорим, че няма как да се играе от телефон!
    На телефона вървеше 5 пъти по-бързо, отколкото и двата варианта за компютър.
    Някой мисли ли как да направи възможно да се играе отново на телефон???
     
  12. nasko72

    nasko72 Активен автор

    Че играта стана пълен т..ак това е ясно!Да попитам има няколко места на който не мога да си обера,съответно взема бонуса!Те извесни ли са на господата?
     
    илиана likes this.
  13. maqpan4o

    maqpan4o Активен автор

    мелницата не зарежда, храна не мога да си пусна,за подаръци пък и да мечтая не мога----докога така,всички сме много много много търпеливи,но да вися по нощите и да обикалям от клиента на юнити,за да пусна храна,благодаря ли да кажа ? п.п.-05-55,чак сега надвих мелницата ,но и на работа ходим, кой може да виси денонощно да чака докато пробие някакси ,както казах, всички се опитваме -и сме-много търпеливи, но не можем да си затваряме очите,че всъщност проблемите растат,вместо да намаляват...
     
    Last edited: Jan 14, 2021
  14. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Няма край този кошмар....Оправете тази игра!!!!!!!!!!!!
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Колкото повече работят за подобряване на играта, толкова по-зле става:mad:, отидох на пазара да си купя тор, нито тор успях да купя, нито да изляза от пазара>:(:cry:, наложи се да затворя и да вляза наново.
     
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

    Същата работа и при мен, пазара забива зверски.
     
    maqpan4o likes this.
  17. yannisz

    yannisz Стажант

    Хора, няма да повярвате, обаче играта през мозила върви отлично. Графиката е видимо по - добра; по- дребничко е, но по - ясно; Бързо зарежда, точно както при флаша и не е забила нито веднъж. :D:D:D

    П.С. Розовите петна, от които се оплаквах, ги няма.:D
     
    Last edited: Jan 14, 2021
  18. maqpan4o

    maqpan4o Активен автор

    -изтегли microsoft edges аз съм с него и върви играта на телефон
     
    илиана and krassimira like this.
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Днес, при засяване на растението ми свърши торта, и за моя изненада, когато се отвори прозореца, че нямам достатъчно тор, нямаше линк да отида директно на пазара и трябваше да излизам от полето, да ходя в града, да си отворя пазара, да намеря торта за да си купя....това само при мен ли е? Ако не е - ето още 1 лек проблем, създаващ дискомфорт....
     
  20. -niksan-

    -niksan- Господар

    И при мен е така