Дискусия: Мадагаскарски истории от обора

Discussion in 'Архив на всичко останало' started by mushnu4ka, Aug 28, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -niksan-

    -niksan- Господар

    Реда го взех на на 4 животни съм на 11 задачи
    започвам да събирам играчки:)
     
    .TAINNA. and ПЕПЕЛЯШКА like this.
  2. ka-linka

    ka-linka Посланик

    Ааааа, комши, мотика №18 с реактивен двигател и почвай. КВо е тВа лежане? По нашата махала сме все работни :inlove:
     
    .TAINNA. and ПЕПЕЛЯШКА like this.
  3. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    и аз още не съм го взела, не се безпокой :) за жирафа ми трябват още 18 пакета и за зебрата още 6...на другите животинчета съм изпълнила 11 задача...дори вече харита не разхождам....време колкото искаш - още 4 дни....ще се съберат;)
     
    .TAINNA. and ПЕПЕЛЯШКА like this.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Господар

    Време бол и аз като теб го карам лежанката, но аз само на бахама играя основното не съм разбутала там съм само на цъкалки и до утре ще съм го завършила. Такива евенти да има само занапред ;)
     
    kakata13 and .TAINNA. like this.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мелиш само пакети и стискаш играчките за тях, а животинките залъгваш с пакети да си играят с тях. Играчки не им трябват ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА and -niksan- like this.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нали знаеш, че съм старичкаxD, 18 не е ли големичка за менxDxDxD.

    Добре, че ви има, така съм по-спокойнаxD.
    Тез младежи ще ми вземат болното здравеxDxDxD, ще ви питам, когато дойдете на моите годиниxD, ако съм все още жива деxD.
     
  7. Калея

    Калея Активен автор

    Ама може ли само с пакети? В този евент се оплетох като пате в кълчища:(
     
  8. ka-linka

    ka-linka Посланик

    с пакетите даже правиш по 3 стъпки, а с играчките по две
    едно ниво е само с растения, животно или плодове /1,3,5,7,9,11/, следващото /2,4,6,8,10,12 /- с пакети, че ходят по-малко играчки
    ако си зле с изскачащите, мели пакети
     
    ПЕПЕЛЯШКА and .TAINNA. like this.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Събирам играчки за реда,не бързам за никъде.Три обирания на 10 часови треволяци(жълтия грах е между тях) на ден;)
     
  10. -niksan-

    -niksan- Господар

    Още 260 играчки и преключвам с задачата,по добре да мелиш отколкото само играчки да предаваш:)
    Засяваш и обираш само сутрин и вечер,такива задачи са хубави ,по добре ,да играем такива задачи.Където да мелим с изкачащи,така играчите може да влизат по два пъти на ден без да се притесняваш че след 4 или 5 часа ще ти е готова продукцията и няма кой да ти е обере и засее:)
    Може да пуснат опция кой с какво иска да играе,със изкачащи или с растение,така играчите ще решават :);)
     
    Last edited: Sep 1, 2019
  11. terazinni

    terazinni Кандидат за признание

    Накиприх реда, сега почвам възстановяването на хамбара. Все ще се съберат и за другите 2 нива по някоя играчка. Успех на търпеливите, дето продължават!:)
     
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз имам редичка :D
    Сега леко леко събирам за пакети за животните. Гледам последните награди за 12 ниво. Лъв, Хипопотам, Жираф, Зебра. В този ред ще ги взимам 8)
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз наредих реда, има време да ги направя нацяло:music:.
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дружна песен нек да екне песен песен на труда xDxDxD Ама че спомен от соц-а xDxDxD
     
    Last edited: Sep 2, 2019
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И тогава си имаше хубави неща, дори понякога ми липсва, детството ми мина в игри по улиците, не зомбирана на телефона, хората бяха други, сега прекалено много завист и злоба има, не ми харесва, на всичкото отгоре остаряхxD.
    Две животни са приключени, другите до довечера ще пуснат кепенцитеxDxDxD.
     
  16. elliss_bg

    elliss_bg Старши болярин

    Хайде и аз сред вас да се наредя с накипрена редичка и прикючен евент и с много излишни бройки изскачащи :)
     
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    и аз приключих, ооооооооообаче.....голям дявол тоз морски дявол.....крие се и не идва при мен:oops:
     
  18. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Сите животинки пораснаа,а всичко тайно ше го люпа утре
     
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    лелеее к'ъв съм заплес, забравих да боцна животинките o_O Добре, че кака ме подсети xD
     
    kakata13 and ПЕПЕЛЯШКА like this.
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Този евент го влача от нечетене на фая xDxDxDкой да мели ами направо си предава, ама няма проблеми.
     
Thread Status:
Not open for further replies.