Дискусия: Футболна треска 2019

Discussion in 'Архив на всичко останало' started by mushnu4ka, Jul 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    ами кат съ уливът -тегли шнура на евентите и ще тий мирна главъта -както е при мене-с една дума кога решя тогава играяxDЕ лошото е че някои неща трудно се намират на ПИТ:music:Е как да играя сега-едното растение 5 часа другото 6:music:с едно влизане на ден-трудно ще ги изкарам-кът сложиш и липсата на СТ-се едно че нищо не правя:p
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Направих откриването, но за мой късмет само по 7 монети дава, чакам да уцеля 10-таxDxDxD.
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Бравооо! Аз ще чакам. Нямам време тези дни. Само ще сея и ще дърпам топките за ластиците :D
     
    Last edited: Aug 1, 2019
  4. p_janeta

    p_janeta Комисар

    И на мен ми харесваше събитието , но ще го пропусна. Многото бройки може и да се правят , но ме изнервят.
     
    ..koni.. likes this.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Току що изиграх първата си игра.Ужасно забива, забавя и губиш игри и време :mad::mad::mad: Само при мен ли е така ?
     
    ПЕПЕЛЯШКА and .TAINNA. like this.
  6. -niksan-

    -niksan- Господар

    Аз вече уцелих 10-та, купих си реда и най малката цъкалка за 36 монети. още 90 монети да купя другите .после ще заминавам на море:):)
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    за съжаление и при мен е така:mad:.
     
    лудакрава1 and .TAINNA. like this.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    4 игри изиграх, добре върви при мен. :)
    За съжаление още не ми се е паднала игра с 10 монети награда. За сега - 7 - 8 ми се падат.
     
    лудакрава1 and .TAINNA. like this.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз уцелих но за игра сменяма браузера.Мозилата ми мъка и нерви
     
    [[Fermerkaa]] and .TAINNA. like this.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Уцелих 10-та:music:, моля се да се появява по-честоxD.
     
  11. -niksan-

    -niksan- Господар

    До сега два пъти ми се падаше 10=та:)
     
  12. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Пробвай да играеш играта през Опера
     
    .TAINNA. likes this.
  13. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз така, и в първия момент се чудя "Абе кой ми е играл играта и ми я е оставил до последния шут?". xDxDxD
    Бая чудене падна, после видях че все още имам 5 "живота". А като отворих и видях вариантите съвсем се успокоих!
    Дай боже (БП) повече 10 вариант - едни бързи 10 парички! ;)
    Аз играя през мозила и нямам забележки. :)
     
    .TAINNA. and ПЕПЕЛЯШКА like this.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    С 20 игри взех редичка, цъкалки, стикер, СХ и СТ и ми артисаха 4 монети.
    4 или 5 пъти играх за 10 монети, 1 игра прецаках и взех 1 монетка.
    Също играя през мозила и нямам проблеми.

    И 5-ти ще ти свърши същата работа.
    ;)
     
  15. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    улях се с головете имам двете декорации с най много монети в повече :oops:
     
  16. zorro58

    zorro58 Ветеран

    направо се чудя какво щях да правя без тоя сандък-ябълки в изобилие -цяла една ябълка ми се падна , поне кило да беше ........пак добре , че не е нагризана
     
  17. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    От 5 игри - 39 монети , само веднъж 10-ка , май няма да успея с редицата (128 монети):(, ама колкото толкова 8)
     
    ПЕПЕЛЯШКА and .TAINNA. like this.
  18. ludko52

    ludko52 Напреднал

    Нещо закъсах с ластичните топки, моля помагайтеxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА likes this.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Събирай, ще произвеждаме крадецът на ябълкиxD.
    Иска ми се следващия път да вземат по 1000 бр. растения, но на всяко ритане да получаваме по 20 монети:music:.
     
    .TAINNA., kakata13 and dedoto like this.