Дискусия: Чифт единици

Discussion in 'Архив на всичко останало' started by Кобрелия, Feb 5, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Колелото го счупих от въртене и не ми падна дори купон за техника, камо ли нещо друго.
     
  2. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    и ъпгрейда взет и натам кво дойде добре дошло:DxD
     
  3. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    Леле, а си мислех, че аз съм напред. Депресирахте ме :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА and .TAINNA. like this.
  4. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    най накрая ми даде генералxDна 99 игра ужас за останалите колко ли още игри ще ми трябват не ми се мисли:cry:
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Господар

    Аз го приключих вчера с 202 игри успех и хъс не се отказваи, накрая почва да дава само над фул хаус
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вече сме две xD Нали взехме редчето, другото не е важно ;)
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    При мен все чифтове се падат. И дава само по 40 точки. 40 изиграни игри - нищо и половина - на 24 награда съм - имам 5880 точки. Първия път когато имаше подобно събитие беше ок. После нещо пипнаха мръсниците и сега все банката печели.
     
    koteto9 likes this.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    79 игри--51 награда в дясно, продължавам нататъкxD.
     
  9. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Издрапах 3300 точки за 16 игри. За още два дена сигурно ще стигна до към 50 игри.
     
    .TAINNA. likes this.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ха така, пълен напред! Няма да се даваме ;)
     
  11. bubolina8

    bubolina8 Болярин

    Играта постоянно забива ?Какви са тези прекъсвания за поддръжки по никое време?
     
    Last edited: Feb 10, 2019
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    Ех, приключих и аз най-накрая. 193 игри, а от генералите не успях да направя двойките и петиците.
    Моето колелото е стиснато като кокошо ду...e, развинтих го от въртене през последните дни - над 100 парти врътки и поне два пъти повече обикновени. Извъртях и тези от ФМ и за първи път купувах обикновени завъртания от ФМ, обаче от тях ми се паднаха няколко парти врътки, а от тях вчера накрая се падна 100% плевня. Без нея завършването на събитието щеше да е мираж.
     
  13. elei52

    elei52 Редовен

    Реда взех ако се докопая и до ъпгрейта, пък по-нататък каквото стане
     
    .TAINNA. likes this.
  14. terazinni

    terazinni Кандидат за признание

    Хайде и аз да се разпиша, 187 игри. Добре, че снощи ми върза 100 % плевня.:D Уморен, но доволен! Успех на борещите се!
     
  15. bubolina8

    bubolina8 Болярин

    Реда го взех„ но от другата страна съм до никъде!Комарджийка не става от мен!
     
    .TAINNA. and лудакрава1 like this.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    От оборите ми се роди Зебра.Станаха ми две, някак се докопах до жабата и жерава.Чувствам се като мултимилионерxDxDxD
     
  17. bubolina8

    bubolina8 Болярин

    Честито!
     
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    66 игри, реда е взет. Накичен, на празното място праснах една пекарна че е с мижави точки.
    До 37 наградка за момента. Всичко нацелено без фул хаус от 1 и 4 и нито един генерал.
     
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    За мен мираж е и мираж ще си остане! :(
    Не ме спасява чудо и да стане!
    Не тръгна зарът, пусто опустяло, :cry:
    на рамото не кацна птиченцето бяло!
    И колелото...кой кому е по-омразен...:mad:
    изчерпа ми се речника...ах, аз ли бях онази!?!

    ПП: И туй - днес с бустер +1!
    Да не говорим за цената на пазарното л...о!
     
  20. kakata13

    kakata13 Старши болярин

Thread Status:
Not open for further replies.