Oтносно: общи условия и правила

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от -iliana7- на 10.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Имаме ли право на Пит да си подаряваме предмети?

  1. пит

    0 глас/а
    0.0%
  2. акаунт

    1 глас/а
    100.0%
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Имам въпрос относно общите условия и правила - цитирам :
    1.2.6
    Дори и в игри, в които на потребителя е разрешено да притежава повече акаунти, е забранено различните акаунти на един потребител да общуват или взаимодействат помежду си по какъвто и да било начин (забрана за пушинг). В частност определен акаунт не трябва да се използва за постигане на облага от страна на друг акаунт на същия потребител, например чрез пренасяне на предмети или активи в игрална валута в рамките на играта или при състезаване два акаунта на един и същ потребител.
    1.2.7
    Забраната за пушинг важи за акаунтите за различни потребители. Един акаунт не може да се използва за нечестно получаване на предимства чрез акаунта на друг потребител посредством пренасяне на предмети или активи в игрова валута или нарочна загуба на битка („бустинг”).


    Въпроса ми е ще бъдем ли наказани , ако си изпращаме подаръци от сателитките .
     
    tanyamery харесва това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не, защото, цитирам:
     
    Bamze, astra1110, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  3. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Много благодаря
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Няма защо, затварям:)
     
  5. koz108

    koz108 Стажант

    Имам въпрос относно общите условия и правила - цитирам :
    1.2.6
    Дори и в игри, в които на потребителя е разрешено да притежава повече акаунти, е забранено различните акаунти на един потребител да общуват или взаимодействат помежду си по какъвто и да било начин (забрана за пушинг). В частност определен акаунт не трябва да се използва за постигане на облага от страна на друг акаунт на същия потребител, например чрез пренасяне на предмети или активи в игрална валута в рамките на играта или при състезаване два акаунта на един и същ потребител.
    1.2.7
    Забраната за пушинг важи за акаунтите за различни потребители. Един акаунт не може да се използва за нечестно получаване на предимства чрез акаунта на друг потребител посредством пренасяне на предмети или активи в игрова валута или нарочна загуба на битка („бустинг”).

    Въпросът ми е следния Имаме ли право на Пит - търговията да си подаряваме предмети от помощни акаунти сателитки и ако отговорът е НЕ каква е санкцията за подобно нарушение?
     
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз имам въпрос по отношение на забраната за пушинг.
    Може ли да се продава и купува на пазара от два акаунта на един играч? /покупко-продажба на растения между основен акаунт и сателитка/.
     
  7. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Много се радвам че виждам зададени тези два два въпроса, които са много важни и за мен. Откакто се съгласихме с новите условия и аз искам да знам отговорите им, въпреки че всички предполагам сме прочели новите правила, не съм сигурна че правилно ги тълкуваме. От друга страна правилата на farmerama - цитирам:

    4.1 Пушинг

    Пушингът е строго забранен в някои игри на Bigpoint. Под пушинг се разбира взаимодействието на два или повече акаунта с цел да се постигне предимство от какъвто и да било характер най-малкото при един от тези акаунти.

    Във Farmerama е забранено само облагодетелстването на собствения или друг акаунт чрез използване на неупълномощени методи, скриптове, софтуер.

    Всички взаимодействия между акаунтите на един или повече играчи, които се извършват ръчно, не се считат за пушинг, поради което са разрешени.

    4.2 Мултиакаунтинг

    Под мултиакаунтинг се разбира използването на няколко акаунта в игра от един и същ играч. Това се допуска само ако администраторите на играта изрично потвърдят, че това е разрешено за конкретната игра.
    Във Farmerama разрешаваме мултиакаунтинг само ако акаунтите не са били създадени/не са били използвани със скриптове или програми.

    Четейки тези правила аз предполагам че горните две действия са разрешени ако се извършват ръчно. Права ли съм или греша, много моля да ни разясните...Благодаря.
     
    tanyamery харесва това.
  8. koz108

    koz108 Стажант

    Мили дами толкова много са писали по правилата, че точно на най-важните за нас въпроси няма кой да внесе яснота. На мен ми е ясен отговора, но все пак искам да го чуя от админите, че ми е много интересно да видя как си противоречат, но уви едва ли ще видя отговор :)
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.