Flash Client да бъде клиент по подразбиране до 11 януари 2021 г.

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от червената_шапчица на 17.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Да бъде ли Flash Client клиент по подразбиране за играта до 11.01.2021г. ?

  1. Да

    63.9%
  2. Не

    36.1%
  1. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Предлагам играта да бъде достъпна под Flash Client по подразбиране до 11.01.2021г , а Unity/WebGL Client - клиент по избор.
     
    .water. харесва това.
  2. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Ти май не ги различаваш нещата. В момента , независимо от браузъра, играта е с Unity/WebGL Client по подразбиране, а Flash - по избор. Т.е., за да играеш под Flash, който все още не е спрян от Adobe, трябва да смениш и тогава играта те изхвърля.
     
    koteto9 и mimi123123456 харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Как да няма значение толкова ли не могат да оставят хората да играят спокойно до края на годината превърнаха месеца в кошмар ,защо, това е наградата за лоялност ли?Трябваше да оставят Флаша ,но знаят,че малко ще са тези,които ще ползват кашата ,която забъркаха.Едва ли ще направят нещо съществено за 20 дни те за година нищо не направиха.
     
    nefertiti, dedoto и -niksan- харесват това.
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    не само , че е бавен , но и като си отваряш сандъците на всеки те връща в началото -кошмарно е
     
    mirandas, koteto9 и .water. харесват това.
  5. ravengard

    ravengard Подрастващ автор

    Значение има и то огромно, особено за хора играещи от мобилно устройство. През флаш играта зарежда за по-малко от 30 сек, а под Unity ми трябват 2 и повече и да не говорим, че след зареждане гледането на слънчогледи е задължителен ритуал ...
     
    nefertiti, dedoto, .water. и 2 други харесват това.
  6. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    това със сандъците е много дразнещо,дано го коригират скоро че е отврат
     
    .water., Bamze и koteto9 харесват това.
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    а и в читалището неможе да се прави нищо изобщо напрвиха пълна глупос куестите без мобилни устройства няма как да се завършат защо то неможе да си само на компа
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, никак не е приятно. (Играч сподели начинът в момента - ползвайки търсачката, с изписване на "изоб" примерно.)
     
    ..koni.., axmara, mencheto и 2 други харесват това.
  9. koteto9

    koteto9 Старейшина

    то се мисли за всичко когато предприемаш такива действия за какво бяха тия тестове като нищо не е като хората още 10г ли ще чакаме да станат нещата имаше мн.по важни неща за оправяне а не да се занимават с глупости
     
    Последна редакция: 18.12.20
    .water. харесва това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Стига с това всичко ще се оправи на всяка страница това чета става ми вече много банално, остави да се изкажем и ние, пфффф аман вече от твойте постове. П,С ми усъзнай се вече не искаме от теб обеснения а ние да изкажем мнение. И през флаша игрта е ужас бавна не зарежда както до сега да искам поне докато има флаш само с него да съм
     
    koteto9, milena7004, mimi123123456 и още 1 човек харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Сбогом сбогом сбогом вече казах ... Благодаря, че се отказа от проятелството. Трия всичките си постове. Дано си удовлетворена, Диляна. Ще останат тук-там някои, защото съм цитирана. Вече и да знам, няма да пиша. Дано си доволна.
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Това твоето наистина ми идва в повече, а какво ще правиш занапред си е твоя работа лека и спокойна
     
    koteto9 харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    :cry::cry::cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    съжалявам, извини ме. :oops:
     
  16. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    не е лошо малко да си починеш,прекаляваш със твоите писания и обяснения на моменти ставаш много досадна
     
    aylakz, DILQNADELI, milena7004 и 2 други харесват това.
  17. georgi785

    georgi785 Младши експерт

    Аз за пореден път ще си изразя недоволството от унито-което леко казано е свръх мазало.Който иска -да се обижда колкото си иска.За мен играта беше за удоволствие-а ве за чупене на нерви .Една камара тестове и какво ли не-а качеството е под всякаква критика-тоест нищо не се е подобрило към по-добро.....Пък макар и да ме питат отново дали не искам да ми плащат за да играя:music:Window 10 ползвам и нямам никакъв проблем с флаш -така че проблема не е от моя прозорец....
     
    Кратунка, Zlobara, mirandas и 4 други харесват това.
  18. Patana_pazi

    Patana_pazi Прохождащ

    Новата версия е доста лоша. насича изхвърля ме постоянно бавно зарежда. Ако няма Фалш след 11.01.2021г . няма да играя повече. то е мъда да се играе Унито.
     
    nefertiti харесва това.
  19. -swan1-

    -swan1- Прохождащ

    Наистина новата версия на играта е чупи нерви и те наистина се трошат.Бавно зарежда тва уни,постоянно излизат некви прозорци-когато обираш засятата реколта,даже в момента ни мога да засея нито мога да предам нещо в сезона>:(Е дами и господа от БП кажете ми с какво ще убедите играчите да продължат да играят играта ви ,която наистина беше интересна а сега е боза даже и с клиента.И много моля не ми говорете че проблема е в моя прозорец.....Аз лично не съм доволна от "клиента" и го деинсталирах.Ако януари спре флаша-ще мисля умно като въртящите се слънчогледи-да вляза ли в играта или не.
     
    Кратунка, kakata13 и .water. харесват това.
  20. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    Само се присъединявам към всички.Това не би трябвало да продължи повече от 24 часа.
     
    aylakz харесва това.