1 април 2022 г. - цвят черно-бял на фермата

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от fares77 на 31.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    При мен всичко стана изведнъж черно-бяло, това някакъв бъг ли е? Някой друг с подобен проблем?
     
  2. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    При мен е същото. В началото при зареждането е цветно и като се зареди всичко става черно бяло. Оставям ИД 8033678
    Луда работа - явяват се някакви фигурки в долния край и като кликна върху тях изписват 1 от 4 и става цветно за малко, после пак фигура, пак клик и 2 от 4 и т.н. и на 4 от4 получих 1 лало и всичко започва отново, сега съм на 5 от 9. Не знам докога ще продължи.
     
    Последна редакция: 1.4.22
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Спокойно това е първо априлска шега xDxD
     
  4. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    Защо фермата ми е черно -бяла, много е грозна така. ID 1568191
     
    koteto9 и galateq харесват това.
  5. DAN63

    DAN63 Обитател

    Виж в долния десен ъгъл на екрана , там има часовник , който показва и ДАТАТА !!!!!
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Има едно самолетче показва се на полето във фермата,като го обирате ,на 4 обиране ми даде 1лг,сега следващата награда ще е на 9 обиране.
    След 9 обиране фермата се оправи и ми даде 5 сандъка.
    Честит ви първи април:)
     
    tanyamery и Bamze харесват това.
  7. galateq

    galateq Стажант

    И при мен е така с фермата,цъкнах на двете човечета и се оцвети и след мъничко отново е черно бяла !

    аман от първоаприлски шеги ....ако е заради това !
    След 4то цъкане ми даде 1 лалогулден :)
     
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Към кого да изкажем благодарността си за безценните подаръци и изгубеното време?????>:(
     
    julyanna, shiky, kakata13 и 3 други харесват това.
  9. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Някой ще обясни ли нещо за черно-бялата игра и примигването? Аз нямам нищо в долния десен ъгъл, нито дата....!
    Има някакви неща, които се появяват и като ги натисна за малко играта става цветна, но примигва и после пак черна бяла.
    На всеки 5 натискания дава подаръци. Какво е това???
     
    Последна редакция: 1.4.22
    .TAINNA. харесва това.
  10. ТИН

    ТИН Обитател

    Може би защото днес е 1 април и ни въртят някакви номера ?
     
    shiky, .TAINNA. и musha_buba79 харесват това.
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Честити 1ви Април! Колко са тези самолетчета/слончета...аз стигнах до 49 и наградата е 1 парти врътка. Следваща награда на 60 обиране. Не намерих информация колко общо обирания са
     
  12. danka5656

    danka5656 Стажант

    85
     
    Самардапа харесва това.
  13. maq1

    maq1 Прохождащ

    При влизане играта започва цветно и след 1 секунда всичко става черно бяло !Моля погледнете !И при влизане чрез клиента става същото .
     
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Това е някаква странна представа за първоаприлска шега.
     
    julyanna и .TAINNA. харесват това.
  15. yannisz

    yannisz Стажант

    Ох, и аз помислих, че проблемът е в моя компютър, един път рестартнах, после два пъти влизах и излизах от играта... :eek:
     
    ka-linka харесва това.
  16. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    Вижте сега появяват се едни фигурки мърдащи щракайте върху тях и ще получите на 4 щракане но на различни полета 1 лалогулденче аз първото си го взех и полетата където щракнах се оправиха:D;)
    Вторият подарък е сандък с инструменти
     
    .TAINNA. и Marcheto73 харесват това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Лалото е само едно, щракаш 85 пъти на мърдащите и играта отново си е цветна. На 85 - сандък с бонуси. От тая простотия очаквах поне Пиколо. Добре, че си взех днес отпуска, та един час да щракам по самолетчета и слончета. Хайде, честит 1 април на всички! :D
     
    .TAINNA., Marcheto73 и .water. харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    85 натискания и цвета се връща
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    ехеееееее, направо се върнах 40 години назад и си спомних за чернобелия телевизор
    [​IMG]
    гоолем майтапo_OxDxDxD

    показа се и един самолет с едно присмиващо се човече на него, като кликнеш по главата му и ми се върна цвета но само на това поле....:DxD

    как ги преброихте пък 85 направо се чудя.... аз си кликам по полетата, ежедневните занимания демек, още не са станали толкоз явно още съм със РеспромаxD
     
    Последно редактирано от модератора: 1.4.22
    karzil, dedoto, .water. и още 1 човек харесват това.
  20. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    спокойно бе, каква друга може да е първоаприлската шега, а твоята представа за шега каква е?!:p;)
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.