ябълково-морковено чатни

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от _stefi_123 на 10.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. _stefi_123

    _stefi_123 Прохождащ

    отворих 4-то ниво на занаят мармалададжия. но като рецепти имам само медено-бананова мечта. защо нямам чатни и как мога да се сдобия с тази рецепта?
     
  2. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    В магазина можеш да си купиш.Струва 199 лалогулдена.
     
  3. Привет, рецептата за Ябълково-морковено чатни беше награда от "Есенен евент 2011", а от 13.04.2012 може да се купи от Търговския център срещу 199 ЛГ. Не може да се спечели от Колелото на късмета.
     
  4. kosdas

    kosdas Анализатор

    мен ако питаш не си струва едно гулдените после да го бъркаш лук моркови ябълки чатни захар
    по добре на пазара в диапазона 54-57к
    аз се прецаках така с рецептата за тиквения(89 гулдена) на пазара е 5к а само тиквите понякога ми струват 5 400 си го ползвам сам и го пращам подараци понякога
     
  5. Е, понякога има и 50% намаление в Търговския център. Според мен е разумно тогава да се купуват рецепти. А дали си струва купуването му или не си преценява всеки сам.
     
  6. _stefi_123

    _stefi_123 Прохождащ

    благодаря за изчерпателните отговори.... спора игра...
     
  7. Моля, за нищо.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.