храна за видри

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от stoeva на 13.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    Здравейте, на 90 ниво съм, имам видри и още 50 лаврови клончета, оказа се че чак като достигна 95 ниво ще мога да отглеждам тези лаврови клончета. Защо не промените нещо в храната за видри, че всеки под това ниво да може да си произвежда храни и да си отглежда видри. Или просто този обор да се включи чак тогава като обор......
     
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    За храната на видрите трябват моркови, царевица и сливи. да не би да говориш за киви?
     
  3. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    а да , грешката е моя , да за храната на кивито
     
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз бях така, както и много други играчи. Купуваш храна и така до 95 ниво. И таман ще станеш 95 ниво и повече няма да има нужда да отглеждаш киви. ;)
     
    маринката74 харесва това.
  5. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Провери цената на храната и на кивито и тогава прецени,кое ти е по- изгодно:)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  6. stoeva

    stoeva Подрастващ автор

    благодаря на всички, явно чакане и търпение ...................... до 95 ниво, успех на всички в играта:p
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.