хари кравайчето

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от loni_61 на 15.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. loni_61

    loni_61 Прохождащ

    С какво трябва да го сменя за да го ползвам?
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Имаш предвид в руната Жива легенда II ли?
    Ако да - трябва да имаш налично (прибрано в менюто) Хари Кравайчето и с активирането на руната го "качваш" на дървото.
     
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    [​IMG]

    в една от фермите открих това :(и го има само в нея ;)и ако е не е бъг защо го няма и в някоя друга:oops:
     
    gift777 и .TAINNA. харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма причина да е бъг. Понякога има целеви оферти за някои играчи. Тази изглежда като такава.
    И форумният екип не е уведомен и няма информация на какъв принцип става подбора.
     
    kakata13, gift777, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    благодаря за инфото муши;)
    честито рождество и весели празници:D
     
    gift777, .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз получих при гифт, но не ми се дават толкова много пари. Ето копие на офертата:
    Невероятна помощна техника
    Пакети
    8,49 €
    Тя е единствена по рода си – съдържа абонамент за мелницата, помощна техника и легендата Хари Кравайчето. Не се чуди – грабни я сега!

    Помощна техника за един месец
    Абонамент за мелницата за един месец
    Хари Кравайчето – увеличава с 5% шанса за падане върху полето, на което го поставиш!
    Може да се закупи само веднъж!
    Имам техника за повече от месец. Имам мелница от супер акаунта. За едно хари 17 лв ... ми свиди ми се :wuerg:xD
     
    dedoto харесва това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    А аз се възползвах. Хари имам само едно на дървото. Имах още стотина часа техника, но като свършеше пак щях да купя. За пръв (и може би последен път) ще имам турбо мелница. Позволявам си само помощна техника (за 7,59 евро), друго - по изключение. Че сега е това изключение, напраих си малък коледен фермерски подарък за под 1 евро (разликата между абонамент техника и това предложение).
     
    kakata13, gift777, mimi123123456 и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мммм подкукороса ме и май ще те последвам :p Преди малко гифт дръпна парички за супер акаунта, но май ще прежаля и тези за харито xD
    Дедоооо взимай харито и си го метни на пит в основната :D
     
    dedoto харесва това.
  9. gift777

    gift777 Подрастващ автор

    нали ти казах? взимай, после ще го мислиш къде да си го преметнеш :D Аз го взех. Бубата ме нави xD
     
    dedoto харесва това.
  10. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Къде е най-подходящото място за поставяне на Хари Кравайчето, и аз си взех
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Най-подходящото място е да го сложиш на дървото на мъдростта, защото действието от там му е за цялата ферма.
    По принцип действа на полето, на което е поставен, затова "разхождаме" Харитата по полетата, от които следва да има изскачащи, преди бране на продукцията /а страницата задължително се презарежда, за да има ефект/.
    Слагаш Хари на основното поле, презареждаш страницата, береш продукцията, после местиш Хари на пустото поле, презареждаш страницата, береш продукцията, и т.н.
    пп. Едно Хари е с 5 % шанс за изскачащи, трабват поне няколко, за да се забележи ефектът им.
     
    Последна редакция: 26.1.20
    dedoto харесва това.
  12. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Аз имам едно на Дървото на мъдростта, значи другото ще си го разхождам, благодаря
    Много ми трябват дървени чукове, но все не се падат:(
     
    staneli харесва това.
  13. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    култивирай карфиол примерно и сади шанса да ти се пада е по голям. Има и други растения които могат да се култивират за дървен чук.
     
    staneli и fermer4etoo1970 харесват това.
  14. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Култивирай/облагороди си растение, което дава повече дървени чукове. По спомен например облагородените аспержи дават шанс за 750 пъти повече дървени чукове. Има и други подобни растения, разгледай си парника.
     
    staneli харесва това.
  15. staneli

    staneli Старши болярин

    Както са ти казали, най-добре е наистина да облагородиш някое растение с по-висок шанс за падане на дървени чукове.
    Аспержи - 750 по-голям шанс, Карфиол, Перуника, Маргарита, Пустинна свещ, Жълта роза, Сибирски лук - всички с 1000

    Ако си решил/а да култивираш, изчакай до 27-ми /понеделник/, 15 ч., че тогава започва ден на намаленията, който важи и за парника, така ще спестиш Супер тор.
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  16. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Благодаря на всички за ценните съвети, ще пробвам. Досега не съм култивирала растения, явно ползите си заслужават