рецепти за Венец от пипала и Желе от слузести гъби

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от .TAINNA. на 31.8.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам питане: има ли от къде да взема рецепти за "Венец от пипала" и "Желе от слузести гъби" ? Занаятите са отворени до край, от магазина на Джак съм купила всички рецепти, но тези две ги нямам. И в колелото вече не се появяват.
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, вече не можеш. Бяха пуснати в разпродажба през 2017 г....https://board-bg.farmerama.com/threads/Разпродажба-на-Пълнолунни-рецепти.15607/ Сега само продуктите им се печелят от някои сандъци.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Еееее жалко. Не знам къде са ми били очичките тогава, та не съм ги взела. Кбри, моля да предадеш на БП пак да пусне разпродажба на тези рецепти и на други такива, които няма как да се купят :)
    Благодаря ти, затваряй, че как се е стъмнило, небето ще отвори ципа всеки момент и ще ливне, че и гърми, сърди се xD
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Заключвам и бягам, че съм си забравила чадъра...:p
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.