Разочарование от играта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от adibobi на 10.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Понякога си мисля за разнообразие да разпродам всички неща, които имам и да започна отначало да си ги набавям, но с този "бърз" пазар ще ми трябват месеци ... :)
     
    маринката74 и .water. харесват това.
  2. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Нов титориум ? Та той дори торта си е спестил ! Ужас ! Няма дърво, няма совичка едно голо празно нещо
    Да се чудиш възможна ли е подобна абсурдна алчност?
    Imposible пее Артър , а ние пригласяме безмълвно,,,,
     
    маринката74 и .water. харесват това.
  3. -стефи-

    -стефи- Прохождащ

    Премахнаха и плащането с паричен превод,не мога да си купя небесен ред и помоштна тахника:cry::cry:
     
    .water. харесва това.
  4. monikasabov

    monikasabov Стажант

    Сложих супер тор - а не е имало изобщо никакъв смисъл - не е честно не мислите ли?
     
  5. прави ми впечатление ,че намалението на помощната техника го пускат все когато няма растения за садене.то и за оборите става.,ама по-добра работа върши за растения.та да вземат да се замислят малко.
     
    .water. харесва това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Щастлив ден на фермерските монети.
    Не можаха ли да го пуснат когато всички селектирахме ,щяхме да изкараме по някоя монета:)

    Подиграват се:cry::cry:
     
    -wwall-, .water. и dima73 харесват това.
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Поради технически ограничения за момента не е възможно да има едновременно ББ и ФМ. Повдигали сме въпроса няколко пъти и имаме уверение, че се търси решение.
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ще ме извинявате, но това за "техническите ограничения" изобщо не ми се вярва. Иначе благодарско за това, че сте повдигали въпроса, продължавайте все така!
     
    Последна редакция: 14.11.17
    Agrafix, .water. и dima73 харесват това.
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

  11. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Чакай, че аз нещо не сгрях какъв е проблема. Куестовете ги има в самата тема с куестовете (има си линк за директен достъп)
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хаха, аз съм де, ама другите около мен не щат да копат :mad:

    Много сааааа :cry::cry:, това е проблемЪТ :p
     
    DILQNADELI харесва това.
  13. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Ааааа, това ли било. Амиии те са постоянни, тъй че ще имаш време да ги направиш всичките.
     
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Дали....Аз имам няколко дет тъй си седят от самото начало на фермата май.:sleepy:
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Новите куестови заминаха в историята:):)
     
    BUTTERFLAYS и DILQNADELI харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    браво комше моите ще ги почвам след 10 години явно:p:p:p
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Токущо приключих 1 куест и се радвам намалява бройката, а то 3 нови въвели. Поне да искаха малко неща, като едни дребни около въвеждането на кресано, а те.
    И аз имам от зората на играта. Зоопарка така си седи.
     
  18. miroslav4o1

    miroslav4o1 Стажант

    Здравейте.Не разбирам недоволството ви!!!Амии какво ще кажете ако цената на марулята е мах. 0.5МП или на пшеница на 1.8МП Сега се правят милиони за часове.Питъйте по старите играчи те ще ви кажат какви бяха цените
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми и старите играчи недоволстваме. Говоря от мое име, от мойта си камбанария как виждам нещата.
    То няма насмогване. Ако ще ме хвърлят в посока да копам милион ферми, че да успявам - не са познали. Колкото мога сама ще произведа, колкото успея - ще купя. А че имало неизпълнение куестове - еми не съм ударник, не мога да изпълня спуснатия ни петилетния план за една година.
    (Но разочарована от играта не съм, още не съм се наиграла достатъчно.)
     
    amira харесва това.
  20. miroslav4o1

    miroslav4o1 Стажант

    Аз съм на 12 пазар и може би ще има покачване на дървета :)) не бих тъгувал ако няма достатъчно марж :Д И от най-голямия има по-голям

    ХМ вече е факт. Покачване на стойност развъждане .Чакал на бейби бум

    Копува на 10к бр. първо ниво задължително също акула на под 7к бр.
     
    Последно редактирано от модератора: 2.12.17
    Пума~`, gradinar4eto, milena7004 и 3 други харесват това.