проблем с форума

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от p_janeta на 10.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    От вчера имам проблем с форума. Зарежда много бавно, ако изобщо зареди и не получа съобщение
    502 Bad Gateway

    Същото се случва и когато съм във форума.
    Незнам дали има връзка , но от вчера URL на форума е променен c https://board-bg.farmerama.com/
     
  2. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    и при мен е така,забива или много бавно отваря ако не те изхвърли
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, вчера имаше промяна на URL адресите на форумите и поддръжка, свързана с това.
    Доколкото ми е известно - все още нещо работят, както и се знае за съобщенията "502 Bad Gateway".
    Че ще помоля за търпение.
     
    kakata13 харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Има още проблеми по някой играчи не могат да влезнат във форума и да прочетат задачата която ще почва утре:(
     
    Последна редакция: 11.12.19
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    форумът забива и много бавно отваря
     
    dedoto и -niksan- харесват това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Не е въпрос на търпение, търпение може да е, коато се пренасочи от стария адрес към новия и сме уведомени за това. В случая е грозно отношение, не можаха ли в новините в играта да пуснат съобщение за промяната? Когато излиза това "Извиняваме се, в момента се извършва планирана поддръжка. Молим да опитате по-късно. Благодарим ви за разбирането.", едва ли се предполага, че ще е на друг адрес. Възмутително. Да бяха допълнили, че е сменен или да се пренасочи директно читателя. И сега има хора, които още не са разбрали за промяната, ще изтърват евенти и ще бъдат "радостни". Не, че на новия адрес е ок. Но... да бъдем търпеливи. Който е разбрал де. Докато ми излизаше този текст, си казвах: "Зимата" идва в играта. Може да е завинаги. Представете си да сменят ключа на входа на блока и да оставят съобщение "Бъдете търпеливи, проявете разбиране." Е, все пак може да влизате спокойно през прозорците или през комина. Наближава Коледа, бъдете креативни и с известна доза способности да предвиждате в бъдещето.
    Иначе - добро утро и приятен ден на всички.
     
    Последна редакция: 11.12.19
    dedoto, milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз опитах да вляза по време на промяната. Излизаше съобщение, че правят планирана поддръжка. Пренасочването към новия адрес е автоматично, не касае потребителите. Лошото е , че нещо се е объркало и трети ден немогат да отстранят проблема.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Автоматично е, ако влизаш през играта. Аз лично влизам през нея само, когато трябва да пиша. По принцип ме интересуват официалните съобщения, нови евенти, чета през телефон, таблет, РС, каквото дойде... та на мен ми излизаше само съобщение за поддръжка и не ме пренасочваше. Това имах предвид. Предишният вход ми е на начален екран на браузъра, сега ще сложа и двата.
    Стар: http://bg.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?find-new/3517/posts
    Нов: https://board-bg.farmerama.com/find-new/1988543/posts
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.