проблем с небесната градина

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от nadeva на 20.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nadeva

    nadeva Стажант

    Здравейте, имам проблем с реда с кестените в небесната градина. Трябваше да е активен 6ч. и след това да мога пак да го пусна, но нещо не се получава. Активирала съм го вчера около 16ч. и сега не мога отново.
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Здравей, ако е този ред, за който си мисля, той може да се активира отново след 96 часа. провери колко време ти остава
     
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    И аз си мисля, че става дума за реда от празника на реколтата, който се активира след 96 часа или 4 дена. Ако е обиран вчера ще може да се обере отново чак във вторник в 16 часа.
    От
    "Празник на реколтата2014"
    [​IMG]50 ТО * нивото
    45 ТрТО * нивото
    5 % по-ефективна супер тор за 6 ч.
     
  4. nadeva

    nadeva Стажант

    ок, благодаря
     
  5. muca72

    muca72 Прохождащ

    Здравейте и Честита Коледа.Днес отворих големия и последен подарък и ми показа,че е ред от небесната градина,но в нея реда ми седи празен.

    ID 50094227
     
    Последно редактирано от модератора: 25.12.14
  6. Привет, сама трябва да го запълниш с предмети 1х2, цъкаш върху празно облаче и ти отваря менюто с наличните предмети 1х2 и избираш кой предмет да поставиш. Да не би да нямаш такива предмети в менюто?
     
  7. muca72

    muca72 Прохождащ

    Значи подаръка е бил нов ред в градината,а не ред запълнен с коледни предмети.Сега го осъзнах ;)Весело посрещане на празниците и благодаря