проблем със занаятите

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от nefertiti на 28.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    имам проблем със занаята мармалададжия ID39534256 преминала съм в 5 ниво, изпълнила съм в читалището куеста за 5 ниво, но не ме пуска да зареждам продукти. няма повече нива ли?
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това е последното ниво в занаята.
     
    nefertiti харесва това.
  3. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Благодаря! така и предположих, но все пак да си попитам. :)
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Моля, няма за какво, приятна игра ти пожелавам :)
     
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Занаятчийският квартал се е луднал, показва ми че имам 1180 захар когато искам да си сготвя ЯМЧ а на междинния на чатнито показва че имам само 3 броя захар –което е по вероятно защото необходимите бройки стоят в червено.Но ако реша да си джуркам великденски там положението е 338 броя захар, на кралското желе 263 и така нататък.Разбира се немога да използвам тая фалшива захар, но не мога да знам и точната бройка която имам за да преценя какво и колко да си пусна :(
     
  6. Привет, опита ли стандартните неща (чистене на кеша на браузъра, чистене на кеша на флаша, логване с друг браузър)? А в плевнята провери ли какво количество захар имаш налично?
     
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Мдам, в плевнята бройката е вярна, докато господата си оправят бъга ще се наложи да надничам там за справка:)
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, в момента виждам само 15 бр захар на всички места. Дали при теб се е оправило ?
     
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Оправи се . Благодаря.:)
     
  10. ill7299

    ill7299 Прохождащ

    Имам проблем с "Пекаря"...На пето ниво съм,но в лентата с точките стои зелена линия/над рафта с произведените продукти/
    и не виждам какви точки заработвам!!Това да не е последното ниво и затова да не ми начислява точки.
     
  11. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Да, максималното ниво е 5 , и точките не се натрупват повече