проблем при обиране

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Mermaid на 22.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Mermaid

    Mermaid Обитател

    34390087
    Защо при обиране на дърветата едновременно се появява и кръга с мими тор, ????
    Търпя неправомерни загуби !!! От колелото "спечелих с парти билет 10 мими тор, вече загубих над 30 единици от нея , заради проблем при обирането !
    Защо ме задъпжавате да торя ?Този проблем е вече втора седмица !!!
     
  2. Здравей, кръгът за наторяване се появява при повторно кликване върху дървото. При първото имаш възможност само да обереш, при второ - и да наториш.

    1) [​IMG] 2) [​IMG]

    Ако при теб е по-различно - качи изображение, моля.
     
    Последно редактирано от модератора: 22.9.14
  3. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    В играта има наистина проблеми, аз също често торя без да съм искала. Днес обаче беше върхът - поставих 60 бурета, които ми трябват за последната задача. При опит да им поставя чай, първото изчезна, бях го обрала. Опитах на второ, пак същото - кликвам, за да се покажат кръгчетата за чайче, ама не - с кликването направо бера. Е, оставих ги така, не мога да си позволя да ги изгубя всичките, все ще станат до утре.
     
  4. Mermaid

    Mermaid Обитател


    Мод, колко пъти да пиша, че не желая да получавам некомпетентни отговори от теб , или просто си трупаш дивиденти ?
    Моля админ да провери проблема, той е неконтролируем , непостоянен , най.често се появява на острова, и знаете добре за какво става въпрос Ако още веднъж получа отговор като за слабоумен , ще направя официална жалба от този мод
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    В момента няма нищо за обиране и не мога да проверя :( Ще погледна утре сутрин, ако не възразяваш?
    Единственото за което се досещам, без да виждам е, че ако наториш 1 по погрешка, тази опция остава активна и за следващото дърво, веднага след обиране. Лично при мен се случва много често, в стремежа да цъкна по-бързо :oops:
    Но без да го видя лично или поне на снимка, няма как да съм категорична, че е от това.

    Здравей,

    За да проверя ще ми е нужно поне ид :)
     
    Последна редакция: 22.9.14
  6. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Здравей Диване, ще трябва да влезеш по-късно, когато са готови дърветата,след обиране в случая, без повторно цъкане автоматично се явява кръга с мими тор и си тори , това става с такава бързина след обирането,че по време се сливат двете действия , нямам време да се отлепя от мишката, за да предотвратя наторяването Проблема е същия и със супер храната, Това може да продължи няколко минути, след това се нормализира и не се знае в кой момент пак ще се появи.Често в такъв случай намалявам ужасно темпото -по минута на дърво, но просто нямам свободни 700 минути...Това, което описваш, ми е известно, но не става въпрос за тази опция.
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Виждам, че основното ще е готово сутринта, ще пробвам с него.
     
  8. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Добре, да, ххл дърветата , но аз ще съм на линия късно след обяд утре . Хубава вечер от мен .
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Лека и спокойна вечер и на теб. Няма значение, ще пиша пак тук какво е станало :)
     
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Сутринта обрах без да се случи нищо странно. Въпреки това ще предам на колегите проблема. Ако все пак ти или някои друг със същия проблем имате възможност, качете снимка или клипче, какво се случва. Със сигурност ще е полезно при търсенето.