предложение за бонуса от рошко

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -niksan- на 1.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На много играчи им се случва,след като оберат реколтата да получат награда като бонус от Рошко 20 процента ТО след като оберат реколтата,бонуса отива на вятъра без да можеш да го използваш.Моето предложение тази награда като я спечели играч да се натрупва в килера и когато решиш да го активираш,дори да не е 1 час като награда да е 30 минути,но ако си го ползваш когато ти решиш ни е играчите ще сме по доволни от този бонус 20 процента.
     
    sinsi88, sladost89, черешка и 4 други харесват това.
  2. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Много добро предложение.Само че дали ще бъде чуто.
     
    -галатея- харесва това.
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Нямам против идеята, но логичното възражение е какво пречи да се обере първо Рошко?
    Иначе с радост ще си натрупан бонусите за меха ден на ТО :p
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не може да мислим винаги какво първо да направим,някой път човек се разсейва и първо обира и през деня отива при Рошко
    а може като отида при Рошко да имам такава продукция където не дава много точки.
    Ако знаех кога Рошко ще ми даде бонус 20 процента то е равносилно да знам кога ще спечеля от тото 6 xD
    Не може ли да сее натрупва като въртенето на колелото до 5 бонуса да се натрупват?
     
    sinsi88, sladost89, черешка и 2 други харесват това.