обиране на домашните любимци

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от BUTTERFLAYS на 1.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Подновявам идеята на ЕЛИЯ за обиране на домашните любимци, защото мноооого ми се иска да я видя реалност:inlove:

    Вижте идеята тук:
    https://board-bg.farmerama.com/showthread.php?t=102076
     
    chardone, Ceko, Mankata и 3 други харесват това.
  2. baiete

    baiete Болярин

    И аз я подкрепям тази идея супер е !
     
    черешка и sinsi88 харесват това.
  3. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Подкрапям.
     
  4. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Kak ти дойде на ум и не те домързя да го измъкнеш от праха:music:xD
    Ми, излишно е да казвам , че и аз искам..просто ми е ясно че няма да ни огрее-.-
    П.П. Не ми се сърди, но си направила излишно труда злато...Веднъж е предадена ( надявам се) от стария форум..надали екипо ще изнаглее пак да я пусне:)
    Тенкю за оценяването и усилието:)
     
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ами на всички полета имам по една сова и една гарга.Всеки път преди бране пада разкарване из цялата ферма, което ме изнервя винаги.:(
    А от идеята ти не се отказвам - с труд и упоритост всичко се постига, пък и каква полза за ПБ, че ние се нервим. От едно бутонче повече само могат да спечелят, и за нас добре и за тях добре, всички ще са доволни.
    Приканвам всички изнервени от обирането на любимците да подкрепят идеята.:)
     
    Мариана07 харесва това.
  6. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    staneli и *GRACIELA1616* харесват това.
  7. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    И АЗ СЪМ ЗА, ОТДЕЛНО ТРЯБВА ДА ИЗЧАКАШ ОКОЛО 10 СЕКУНДИ ЗА ДА ТИ СЕ ПОЯВЯТ В ЛЕНТАТА ЗА БОНУСИ


    И ПО ТОЗИ ПОВОД ИМАХ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПРОДУКТ, КОЙТО ДА УДЪЛЖАВА ВРЕМЕТО НА ТОЗИ ВИД БОНУСИ, ПОДОБЕН НА ПИНКЕ ПАЙ
     
    Последно редактирано от модератора: 6.9.14
  8. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Мхъм за да не чакам минавам на друго поле за да се активират последните обрани тамагочита, което означава още повече тичане напред назад.
    Твърдо ЗА бутон бързо обиране
     
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Подкрепям и аз идеята. Като прибавя към вече изложените аргументи и следните - като обера любимците и погледна в лентата, все някое хайванче си е било камшика, та тръгвам от поле на поле да диря кое се е покрило /това се случва почти при всяко обиране/, а при бавно минаване от поле в поле се сещате какво става....
    Много се надявам бутонът за обирането на дом. любимци да реши и този проблем.
     
  10. chardone

    chardone Прохождащ

    Това ще е едно улесняващо и в полза на играчите нововъведение, такива са голяма рядкост. Дано този път обърнат внимание на неволите ни. Гласувам ЗА.
     
  11. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Харесва ми идеята та ако ще и да се плаща и да е към комбайна и понеже не съм хич нагъл може да цопнат до нея и една копка за небесната градина;)
     
    -Защо-, dudi1970 и !ЕЛИЯ! харесват това.
  12. dudi1970

    dudi1970 Стажант

    И аз съм за идеята.....:)
     
  13. bilq76

    bilq76 Познавач

    боже ако не бях видяла месоядното цвете в подписа щях да си мисля, че "мушмула" е публикувала мнение:oops:. твърдо "за" може да го сложат на мястото на кончето в падащото менюo_O, а може и там където си решат само да го има;)
     
  14. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    И аз съм За.
     
  15. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Това е много хубава идея, та за туй не ми се верва да я вкарат в тействие... Иначе, с две ръце и два крака съм ЗА
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Все още се надявам на бутон бързо обиране за домашните любимци. Наскоро бе пуснат даже нов любимец - Нощната мора -станаха доста за обиране, а полетата се зареждат бавно, предварителното обикаляне не винаги помага, и при положение че бонусите са валидни 5 - 10 мин. търпим загуби на ТО. Неможе всички все да сме с комбайни. Всеки път гледам да обера първо островите да не губя точки там, пък каквото остане за фермерските полета. Въпреки че бера със мишка А4ТЕСН с бутон по 2 и смея да твърдя че съм обиграна в брането на малки поленца, пак не успявам за 5 минути да мина навсякъде. Фермата доста се е разраснала откакто има врани и сови. Може би първоначално когато са замислени 5 минути са били достатъчни да се обиколи и обире всичко, но сега с подобренията на Бахамата и острова на съкровищата вече са твърде малко. Също така почти всеки има гарги и сови и ако се направи подобрение с бутон бързо обиране мнозинството от играчи ще е доволно и най-вероятно няма да се замислят когато пуснат нов домашен любимец, дали да си го купят, щото може и да не им служи пълноценно. Със бутон бързо обиране ще изчезне и бъга който се появява понякога и не отчита обирането на някоя сова или гарга, защото ще действа като комбайна и обирането на реколтата (ако бера с комбайна просто той не действа и аз разбирам че трябва да дам рефреш за да се отчете всичко правилно, един вид комбайна разпознава бъга и ми го показва. Ако бера на ръка уж всичко си ми отчита пък като се разходя малко из полетата и после се върна нищо не отчетено. Много пъти полетата са ми нощували празни защото не съм забелязала бъга, но не и ако съм комбайна.) Та надеждата ми е в бутон бързо обиране на домашните любимци с който да изчезнат неотчетените бонуси и изгубените във времето точки опит. Дано помислят за това като инвестиция в бъдещето на новите любимци, защото такива ще има със сигурност.
     
    stafi, Mankata, Мариана07 и още 1 човек харесват това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Бутон за домашните любимци надали ще сложат,поне да удължат малко времето на действие на любимците,чудно ми е дали си правят трудът да тестват ръчно обиране,или на максимата "като не можете ръчно купувайте техника" :)