направете други полета

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от .milen4o. на 1.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .milen4o.

    .milen4o. Прохождащ

    направете други полета
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    отдавна имa предложения давани за нови полета,глас пустиненxD
     
    Последна редакция: 2.2.15
    sinsi88 и черешка харесват това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, последното, което очакваме да бъде приложено в играта е кораловия риф. За сега не знаем кога точно ще го пуснат в действие, нови полета от рода на пусто поле, основно поле и други не вярвам да бъдат пуснати в играта.
    [​IMG]
     
  4. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Ако това ще е кораловият риф-голяма красота! Чакаме го с нетърпение.
     
  5. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    а дано да е скоро.само не искайте банани.нека се отваря със звезди,че отдавна няма какво да ги правим и се посъбраха.А и куестовете все звезди дават де да даваха банани.
     
  6. 4orela

    4orela Младши експерт

    аз искам да попитам ако сложа по 1 животно от всички и по едно пройзводство от всички ако сложа и по едно дърво от всички видове искам да знам колко полета ще ми останат свободни?
    според мен на бахама най много 50 а в основната ферма към 200-250 е искам да знам как се изпълняват куестове с има няма 300 полета?
    затова е добре да се помисли за още някое място за садене примерно поляната с цъкалките да стане обработваема а цъкалките да се качат на редове в небесната градина.
    дано се помисли по въпроса че станаха доста животни и дървета а място не остана:))
     
  7. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    подкрепям колегата или колежката( незнам пола:))дано наисти на се направи нещо че вярно станаха доста и животните и дърветата:)
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    налага се да пренареждаш и да слагаш от най-необходимото. Не от всичко имаш нужда по всяко време, ще използваш практично фермата и полетата, всички така правят в крайна сметка и ако все пак нямаш време да произведеш нещо, то има и на пазара...