награди" според нивото" :)

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Mermaid на 3.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Днес реших да проверя с какво ще ме изненадат оборите "зазоряване " от куест "Хелуин ",спечелени с толкова труд ,техника и ценно време за мен Оказа се, че според "нивото ми "
    -скромното 92 - ми се паднаха къртици и забележете нещо нечувано до сега- оранжев обор за свине и оранжев обор за патици !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Дали програмистите тайно ме насочват да гледам свине и патици, за да премина следващите 26 милиона точки до следващото ниво ? Или по-лесния вариант е да се телепортирам до ниво 32, за да отговарят наградите на нивото ? Или има и трето ?
    Мисля, че е крайно време да се съобразите с тези нива, за да не изглеждат нещата толкова нелепо 8)
    ----------------------------------------------------------------------------
    Дозата прави отровата !
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.