килер

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от shmatkaaa91 на 8.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Здравейте ! Тази тема съм я публикувала, но на грешното място, та за това да я постна тук, мисля, че тук й е мястото ....
    .. няма ли да е по- удобно , когато имаме 0 бройки от дадено нещо , било то храна, животно, растение и други , като влезем в килера и да изписва 0 бр. , а не като сега изобщо да липсва в килера. Така ще се ориентираме по- лесно какво имаме и какво не...
     
    AsparagusMintCandy и kismit харесват това.
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Така е, трябва да виждаме от пръв поглед в плевнята, че се е свършил лука или картофите. Не са малко растенията, производствата, животните, дърветата и др. че да ги помним всичките от кое колко сме купили или произвели, нито пък е малко работата, че да правим и допълнително цялостен разбор на фермата.
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  3. dr.petkova7000

    dr.petkova7000 Прохождащ

    Здравейте, искам да попитам къде мога да видя какви бонуси сre получават от активиране на продукт от килера ?
     
  4. lekence

    lekence Активен автор

    Като задържиш мишката в/у продукта излиза прозорец с информация....
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Също така можеш да прочетеш тук (клик).
     
  6. dr.petkova7000

    dr.petkova7000 Прохождащ

    хмммм, не знам защо не нищо не ми излиза....Благодаря , ще пробвам пак !!!
     
  7. dr.petkova7000

    dr.petkova7000 Прохождащ

    Благодаря :)
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз имам питанка за занаятчийския килер. По каква логика се подреждат там продуктите? По бройка по азбучен ред по какъв. От доста време гледам че продуктите им поникват крака (или през нощта страдащи от безсъние килерни елфи ги местят) ама като ми потрябва нещо всеки път не е на мястото на което е било преди. Например тиквения мармалад беше веднъж е началото, после съвсем в края. Чатнито също много шава и в началото и в края и по средата. Има ли някой обяснение. Другия килер на пекаря не знам как е, понеже не ползвам нещата от него. Там само трупам запаси. Мармалада по ми по сърце.