знамена от награди

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -niksan- на 18.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Предлагам да пуснат някоя елементарна задача в читалището където да предадем продукция,и като е изпълниш да получиш небесен ред ,на който да слагаме знамена от куестови .Аз имам знамена който не ги слагам поради липса на място и сигурно много играчи,за това знамената ,да се слагат в този ред. да дава точки според колко знамена имаш в реда.Може и към самия ред да се пусне някой бонус ,например при селекция да ти се увеличава 20 процента възможност .да прескочи някое животно от по горна селекция.Ако имаш по малко знамена в реда по малко проценти да получаваш при селекции :):)
     
    sinsi88, sladost89, Kalina_A и 4 други харесват това.
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Горе-долу бива като идея.
     
    lion8080, пионерче, georgiev и още 1 човек харесват това.
  3. черешка

    черешка Старши болярин

    Много хубав бонус към идеята, харесва ми, но да те попитам тези знамена и всички останали предмети, които са само декорации могат ли да се слагат в редовете? :)
     
    -niksan- и milkoga1 харесват това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Според мен има в предвид само знамената от евентите-бразилско,унгарско,българско и т.н.
     
    lion8080, пионерче и georgiev харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    ами кой колкото има ще слага в реда,то идеи много можем ,да си даваме но нали знаеш каквото решат господата немци.ами крайно време след като пускат толкова куестови с селекции и животни които се селиктират е хубаво ,да имаме такъв бонус код.
     
    sinsi88, sladost89, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ми дано има отзвук,че наистина е необходимо нещо за селекциите.
     
    lion8080, пионерче, georgiev и още 1 човек харесват това.