закупуване на лалогулдени

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от -bobi_mv- на 4.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -bobi_mv-

    -bobi_mv- Стажант

    ЗДРАВЕЙТЕ!ДНЕС СИ ОТВОРИХ ПОЩЕНСКАТА КУТИЯ И ВИЩЕ КАКВО ИЗВЕСТИЕ ПОЛУЧИХ-
    Искаме да ти благодарим за поръчката 520516009 в/ъв FARMERAMA на 03.10.2014 и се надяваме, че ще се забавляваш с покупката си.

    Ето и информация за поръчката ти:
    ДатаНомер на транзакцияАртикулНачин на плащанеСума
    03.10.201452051600931 ЛалогулдениКредитна карта1,03 €
    Поръчаният артикул трябва да бъде на разположение в акаунта ти за играта след няколко минути.
    Ако имаш въпроси относно това плащане, моля, свържи се с нашия съпорт: СъпортИЩ


    АМИ АЗ НИЩО ТАКОВА НЕ СЪМ ПОРЪЧАЛА.КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВИЯ!МОЛЯ ВИ!
    ID: 17993869
    НЯМАМ В ИГРАТА НОВИ ЛАЛОГУЛДЕНИ НАЧИСЛЕНИ
     
    Последна редакция: 4.10.14
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    А имаш ли кредитна карта? МОже ли да става въпрос за друг акаунт, може би на някой от семейството?
    Ако някога си ползвал кредитна карта за поръчка на ЛГ във Фармерама можеш да изтриеш данните й от акаунта, когато влезеш в банката в играта.
     
  3. -bobi_mv-

    -bobi_mv- Стажант

    разбрах какъв е проблема.преди години закупих на моята приятелка пекарната с моята карта от нейният лаптоп и той е запаметил моята карта.сега тия е искала да си купи лалогулдени и автоматично е влязла в моята сметка.благодаря ви.
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Моля, няма за какво. Приятна игра
     
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    значи ако си продадеш лаптопа на някой и е запомнена номера на кредитната карта могат да ти източат сметката без да подозираш
    много интересно:(
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.