бурета

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от lobomir на 18.9.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. lobomir

    lobomir Прохождащ

    Играч: lobomirID: 13843786
    Половината бурета ми изчезнаха.Моля, за проверка!
     
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ти къде ги търсиш буретата???Търси ги при декорациите менюто с вазичката.;)
     
  3. pokahontas97

    pokahontas97 Стажант

    изпълних трите нива на първа задача от септемврийски празник 2,както играта е отбелязала в прозореца на куеста. Но играта не ми начисли наградите от третото ниво.
    В прозорчето "декоративни предмети и сезонни стоки има начислени само 15 бурета.
    оставям данни за проверка: Играч: pokahontas97ID: 20026963.
    Благодаря предварително за оказаната помощ.
    пп. Наградата не се начислява и след рефреш на играта.
     
  4. Привет, lobomir и pokahontas97,

    Проблемът с буретата е открит и фиксиран, по-късно ще ви пишем кога и как ще ви бъдат върнати буретата.

    Извиняваме се за причиненото неудобство!
     
    Последно редактирано от модератора: 18.9.14
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    утре ще бъде пуснат скрипт ,който ще начисли липсващите награди.Точен час кога ще бъде пуснат скрипта за сега нямаме.Ако има нещо ново по темата ще Ви пишем.
     
    MARV3000 харесва това.
  6. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Трябва ли да оставяме ID или при всички е така?
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Има такива случаи при играчи, приключили задача преди 17 ч днес мисля. Не е нужно ИД, колегите ще пуснат автоматичен скрипт, който утре ще начисли пропуснатото. Не знам точно по кое време на деня ще бъде направено.
     
    Последна редакция: 18.9.14
    MARV3000 харесва това.
  8. vanela

    vanela Прохождащ

    нямам бурета в инвентара си! ИД 17736782
     
  9. Здравей, търсиш ли ги при предметите (бутон с вазичка), раздел "Консумативи"? Изпълнени ли са ти задачите, даващи бурета? Да не би получените бурета да са "узрели". т.е. вече поставени на полето и готови за предаване или предадени във втората част на куеста (чаена отвара I, II, III или IV)?
     
    Последно редактирано от модератора: 20.9.14
  10. vanela

    vanela Прохождащ

    да, търсих ги в менюто (иконата с вазата). не съм изваждала бурета на полетата, за да ги обирам. защото нямам такива
     
  11. Предадено е за проверка от админ.
     
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Нямаш нито една изпълнена задача от първата част на евента, в която се получават бурета. От къде смяташ, че трябва да ги имаш? Печелят се само от там.
     
  13. petkova60

    petkova60 Прохождащ

     
  14. Привет, petkova60, не става ясно какво искаш да кажеш с горния пост. Имаш проблем? Какъв? Остави евентуално ID за проверка от админ.
     
  15. картофчо

    картофчо Прохождащ

    добър ден,да запитам,преди малко обрах чашите с чаена отвара тръгнах да приключвам евента ама никаде не се е отразило че съм обрал чашите и не мога да приключа задачата.....

    П.П. оправи се ,нещо се е бъгнало 2ри път ги обирах и сега е ок