банани

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от musha_buba79 на 26.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    :) ок! ама и другите след мен....
     
    Последна редакция: 26.11.15
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Такива неща не се пишат във форума да знаеш.Хубавите и ползотворни бъгове се пазят в тайна и се разпространяват чрез пощата.По-добре попитай някой съсед вместо да биеш тъпана тук.Станало е някаква грешка, добре дошло за нас - трай си.
     
    Annabelx харесва това.
  3. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    По-добре да си мълчиш!!!! Някога за такова ИЗДАВАНЕ ,щяха да те разпнат във форума!!!!Ма нали все има Любопитковци,дето не мислят,а се правят на интересни!!!
    За такива "бонуси" се мълчи във форума!!! И се използват - бързо и тихо!!!
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За да не се разочаровате, колегите знаят за проблема от тази сутрин. Работят по него и щом имаме повече информация за причината и за отстраняването, ще ви уведомим.
     
  5. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    А да бе аз вече ги дадох на маймуняка в храма нямаше проблем прибра си ги не се е дърпал8)
     
  6. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Абе, сторила съм нещо с авантата, което с код няма как да ми го вземете, без кирка и лопата :D
     
  7. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    И да ви кажа нито той нито аз се почуствахме разочаровани:p
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Брех,ти да видиш xD:p
     
    lion8080 и georgiev харесват това.
  9. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    С прискърбие съобщавам, че БП и за това има начин, добри кирки и лопати са извадили.

    За сега все още не са открили точната причина и как да я отстранят, но са категорични, че няма да оставят грешно начислените.
     
    SP-3 харесва това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Горките,да не вземат да се минат xD,
     
    lion8080, georgiev и bayVasil харесват това.
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Само да не вземат повече .
     
    Мариана07 и bayVasil харесват това.
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    xD Надявам се няма, но при БП няма нищо сигурно... 8)
     
    bayVasil харесва това.
  13. .water.

    .water. Адмирал

    А когато излезеш от играта и влезеш отново и се окаже че си си купил някой облак и имаш бяло петно в паметта, някакво съобщение от БП как се случва това?Или сме сламени колибки и когато е в наш ощърб никой нищо не прави по въпроса няма кирки няма лопати кучета ни яли.
     
  14. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Може да им драснеш от името на българските играчи, че са много доволни от пуснатия скрипт и ги поздравяват, а те ако може да го писнат скрипта още два-три пъти:music:xD:p Само през Тайфуня да не забравят да са четри-пет пъти, че той е по-скромен от останалите и го е срам да си кажеxDxD
     
    Мариана07, tani1980 и milkoga1 харесват това.
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    xD те почнаха да повтарят, ама ще им напомня да не пропуснат там да потретят
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма мой да им кажеш и 20 пъти да минат през мене пак не могат ме събори и на тях и на вас моа да давам и пак ше остане за мене ;)xD
     
    desi232 харесва това.
  17. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Байо, байо, хубаво е преди да пишеш, чат пат ако не те затруднява много и да четеш;):p
     
    tanyamery и milkoga1 харесват това.
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Трудно байо,трудно,не е за всеки ;)
     
    lion8080, georgiev и bayVasil харесват това.
  19. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Казах ти аз, че е скромен, виж даже иска да връща и наще;) ся не знам как ще да го разубедим, ша ми пребе и помощ от публиката и жокерxD;):p

     
    milkoga1 харесва това.
  20. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    :D :D :D Искам сърдечно да благодаря на БП за този прекрасен подарък от златни банани, които щедро изсипаха на острова! :D :D :D
    И както казва колежката ...
    ... от колкото е нужно. ;)
     
    tani1980 харесва това.