Известие Четинко превзе форума!

Дискусията в/ъв "Архив новини" е започната от -Borsty- на 2.4.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama BG

    Помните ли ме? Това съм аз, единственият и неповторим Четинко!

    Виждате ли, аз отвлякох любимите ви модератори и поставих форума под свой контрол.

    МУХАХАХА!

    Скоро ще похитя и екипа на FARMERAMA, а след това - ще управлявам света!
    И само за да стане ясно, това не е някоя глупава първоапилска шега! Аз съм сериозен, зъл златно зъб глиган!

    О, тъжни ли сте сега? Плача няма да ви помогне - пия селскостопански сълзи за закуска! С мляко и захар и може би домашно изпечен хляб ...

    И ТАКА!

    Дори и да съм зъл, зъл глиган, не съм безсърдечен. Ако вие, добри фермери, можете да ми предложите изгодна сделка, ще напусна форума и ще можете да се върнете към спокойния си форум, пълен с дъги и еднорози!
    И така, какво ще ми предложите? Обичам пари - разбира се! - стихове, изкуство, творчество, футбол! Помислете за идеи, за да запазите любимите си модератори и аз ще възнаградя 5-те най-добри идеи. Както казах, може и да съм зъл, но не съм безсърдечен.

    Имам ли сделка?​
     
    ПЕПЕЛЯШКА, cecomania, conssult и още 1 човек харесват това.
  2. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama BG

    Така, така ......

    Доста хора ми предложиха по нещо, някои даже се опитаха и да ме заплашат xDxDxDxDxD
    Но както казах, може и да съм зъл, но не съм безсърдечен. За това реших да дам малки награди на петимата които ми предложиха най-изгодна сделка: ENERIDA, staneli, mimi123123456, ka-linka и .water. Скоро ще разберете и какви 8)

    Освен това реших да превзема следващият свят - DarkOrbit, така че очаквайте скоро нещата тук, да се върнат
    по старо му ( може би :p )


    Но бъдете нащрек!
    Един зъл, зъл глиган винаги може да си промени решението!​
     
    tan4eto53, ПЕПЕЛЯШКА, mimi123123456 и 5 други харесват това.
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    Предложилите най-добри сделки на Четинко, трябва вече да са получили по 50 ЛГ в акаунта си.

    Благодарим на всички за борбата с тази напаст!
    Екипа на Фармерама​
     
    staneli, ENERIDA, .TAINNA. и 2 други харесват това.