Цъкалки

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от =PEPERUDA= на 4.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. =PEPERUDA=

    =PEPERUDA= Прохождащ

    Отдавна мина лятото не може ли Плажния клуб от подаръците да се замени с нещо за зимата и да може да се поставя в небесната градина ,защото Клуба не може.
    Старите играчи сигурно имат много цъкалки 1х2 ,но нови играчи като мен нямат какво да сложат на облаците.
     
  2. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист


    Можете да поставяте върху облаците, единствено предмети които дават нещо (ТО, МП, Вода), без значение дали са за определен брой зареждания или не. Не можете да поставяте ъбгрейднати предмети, само основи!

    От 10.07.2014 г вече не е възможно да се постави на облак, предмет с ограничен брой обирания (като някои подаръци от съседи).
     
  3. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Как ти е никът в играта? Мисля, че ПИТ ще е този месец - мога да ти метна няколко коледни цъкалки 2х1 :)
     
    =PEPERUDA= и Торнадо73 харесват това.
  4. =PEPERUDA=

    =PEPERUDA= Прохождащ

    Същия =PEPERUDA=
     
  5. stinder

    stinder Подрастващ автор

    И аз нямам никакви цъкалки - запълнил съм половин поле от цветната градина, а съм 51 ниво. Между другото май сме съседи.xD
     
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Можеш да си купиш от магазина предмети за МП и пак ще си напълниш редовете или цветната градина , а после като се сдобиеш с цъкалки , махаш тези от магазина и си слагаш цъкалките !
     
  7. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    В магазина може да си вземеш цъкалки за МП,но НЕ и двойни!!! Само за едно поленце има цъкалки там,също има и големи 2х2. Двойните се купуват с лалота,