Цъкалки за пълнолуние

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от fares77 на 5.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Здравейте, рових се из форума, но не успях да открия информация или таблица с цъкалките, които могат да се поставят на пълнолунното поле за призрачни предмети. Ще съм благодарна, ако някой ме насочи къде да търся или да постне линк. Имам много цъкалки, които са разпръснати из фермата, а искам да си ги подредя, все още имам място на това поле. Предварително благодаря на всички отзовали се.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма отделна таблица с това, кои предмети къде могат да се поставят. Но винаги в инфото за събитието при предметите е записано, ако могат да се поставят и в Обитаваното от духове имение.

    П.П. От предметите от колелото там могат да се поставят Призрачна пързалка, Плашеща колиба, Октопод в кутия. От падащите се от сандъка Пиколо - Клопка за хамстери и Немъртво съкровище. Драсни ми когато има ПиТ, ще ти изпратя каквито имам излишни и по-читави.
     
    Последна редакция: 5.1.21
  3. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Разбирам, просто няма как да ги помня всичките, затова питах за списък или обобщена информация някъде. Друго освен да махна всичко и да подреждам наново не се сещам, а не ми се иска да го правя. Може би някой ден като имам повече време.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, това е начинът. Приятен следобед!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.